Antalya Turu

En ayrıntılı ve en ekonomik olarak gezebileceğiniz Antalya Kale İçin Yivli Minaresi, Hadriyan Kalesi, Düden Şelalesi, Side Antik Kenti, Aspendos, Manavgat, Manavgat Çayı, Alanya, Alanya Kalesi Dimçayı Tahtalı Teleferik Yanartaş gibi birçok yeri ayrıntılı olarak gezebileceğiniz bir tur programıdır

1. Gün:

Sabah saatlerinde Antalya Hava Limanından ve Otogarından katılımcılarımız alındıktan sonra Antalya merkezde tamgünümüzü dolu dolu gecereceğmiz bir gezimiz olacak Gezilecek yerlerimiz; Antalya tarihi Yat Limanı, Antalya Körfezinde tekne turu, Antalya Kaleiçi, Düden Şelalesi ve Karpuzkaldıran Şelalesi, Antalya çarşısında serbest vakit geçirme olanağı, Tarihi Hadriyan Kapısı, Tarihi Yivli Yinare ve Saat Kulesi Tüm bu gezileri rehberimizin anlatımlarıyla yorulmadan keyifli bir şekilde yaptıktan sonra günümüzü tamamlayım otelimize döneceğiz


2. Gün:

Otelde yaptığımız kahvatı dan  Tahtalı ya hareket ediyoruz 2365 mt yuksekliğe bizi ulaştıracak olan teleferikte yerlerimizi alıyoruz. Zirvede geçireceğimiz serbest zaman ve fotoğraf molamızın ardından Ulupınara doğru yol alacağız . Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Çıralıya doğru harekete geçiyoruz çıralıda da vereceğimiz serbest zamnada fotoğraf çekebilir sahilde çay kahve içebilir veya yürüyüş yapabilirsiniz . Buradaki zamnımızı doldurduktan sonra yanartaşa yapacağımız keyifli bir yürüyüşümüz olacak (giriş 8 tl -müzekartı geçersizdir) Burada vereceğimiz fotoğraf molamızın ardından Gezimizi tamamlayıp Antalyaya dönüş için yerlerimizi alıyoruz.


3. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Side Antik Kenti’ni gezmek için otelimizden ayrılacağız. Side çarşı turu, Apollon Tapınağı’nı ziyaret ettikten sonra Manavgat tekne turumuza (2.Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne turumuz sonrası dünyaca ünlü Manavgat Şelalesi’ne görmek için Side’den ayrılıyoruz. Şelalede verilen kısa bir moladan sonra Perge Antik Kenti’ne gidiyoruz. Roma çağında gladyatör dövüşlerinin de yapıldığı tiyatroyu gezdikten sonra U şeklindeki stadion surlar, kuleler, kapılar, anıtsal çeşme, hamamlar, mezar kalıntıları, heykeller, agora, kilise, su kanalları, direkli cadde, piskoposluk sonrasında, otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama


4. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Alanya’ya hareket. Alanya şehir turuardından buz gibi suyunda serinleyeceğimiz ve yüzme molası vereceğimiz Dim Çayı’na gidiyoruz.
Dim Çayı’nda verilen öğle yemeği sonrasında Alanya şehir merkezinde Alanya Kalesi’ni geziyoruz.
Sonrasında, Damlataş Mağarası’nı ziyaret edip, ince kumlu alabildiğine geniş bir plaj olan
Kleopatra'nın bile banyo yaptığı söylenen bir özelliği de denizin sığ olması ile bilinen Kleopatra Plajı’nda yüzme molası veriyoruz. Sonrasında otelimize dönüş akşam yemeği ve konaklama.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Tüm transferler
Seyahat Sigortası
Rehberlik Hizmetleri
Yarım Pansiyon Otel Konaklamaları
Araç içi ikramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Milli park giriş ücretleri vb. 
Tüm Öğle Yemekleri 
Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler 
Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar 
Tüm Özel Harcamalar 
Müze Kart (Turizm ve kültür bakanlığına bağlı müzelere girişlerde gereklidir.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  1.Ek Bilgiler

  Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur. Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir. Turumuzda kademeli fiyat artışı mevcuttur.

  Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  Antalya Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  • 242 316 90 04

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2