Uçaklı Gap Turu 5 Gece Konaklamalı

5300.00
 • Uçaklı Gap Turu 5 Gece Konaklamalı
 • Uçaklı Gap Turu 5 Gece Konaklamalı
 • Uçaklı Gap Turu 5 Gece Konaklamalı
 • Uçaklı Gap Turu 5 Gece Konaklamalı
 • Uçaklı Gap Turu 5 Gece Konaklamalı
 • Uçaklı Gap Turu 5 Gece Konaklamalı

ANTALYA ÇIKIŞLI GAP TURU - UÇAKLI

5 Gece Konaklamalı

Adana, Hatay, Gaziantep, Halfeti, Şanlıurfa, Harran, Göbeklitepe, Sıragecesi, Mardin, Midyat, Hasankeyf, Batman, Diyarbakır Adiyaman Nemrut, Kahramanmaraş

Bölgede En Güvenilir 4*-5* Otel Konaklamaları

Çok Dahilli Tur
VADE FARKSIZ 6 TAKSİT İMKANI

1. Gün: Adana - Hatay
Sabah erken saatlerde Antalya hava limanında buluşarak Adanaya uçuşumuzu gerçekleştireceğiz. Adana da kahvaltı molamız olacak, kahvaltımızın ardından gezimize, yakın zamana kadar Türkiye’nin en büyük camii olma özelliğini elinde bulunduran Seyhan nehrinin kıyısına inşa edilmiş Merkez Sabancı Camii ile başlıyoruz. Ardından yine Seyhan ın üzerinde bulunan ve Roma döneminden günümüze kadar sağlam kalabilmiş Taş Köprüyü ziyaret edeceğiz.  sonrasında Hatay a hareket edeceğiz. Hatay da ilk olarak dünyanın en büyük mozaik müzelerinden biri olan Hatay Arkeoloji Müzesini geziyoruz. Müze gezimizden sonra dünyanın ilk  kilisesi St. Pierre Kilisesini ziyaret edeceğiz. Anadolu da yapılan ilk camilerden biri olan ve içerisinde Hz. İsa’nın havarilerinden Yahya, Yunus, Şem'un Sefa ve Yasin suresinde adı geçen hiristiyanlığı kabul eden Habib-i Neccar’ın da kabrinin bulunduğu Habib Neccar Cami’ni geziyoruz.  Daha sonra Antakya’nın modern halini bize unutturacak olan Uzun Çarşı ya giriyoruz. Uzun çarşıda gezi ve öğle yemeği için yeterli vakit ayırdıktan sonra   otelimize hareket ediyoruz. 
Konaklama Gaziantep.
2. Gün: Gaziantep - Halfeti- Urfa Balıklı Göl
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında ilk olarak Bakırcılar çarşısı-Elmacı Pazarını da gezerek Tahmis Kahvesinde değişik aromalarda kahvelerimizi yudumluyoruz. Buradaki molamızın ardından Türkiye'nin en büyük müzelerinden Mozaik Müzesini de ziyaret ettikten sonra öğle yemeği için Antep'in lezzetlerine erişebilmek için zaman ayırıyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Halfeti'ye doğru yola çıkıyoruz. Yüzyıllardır birçok medeniyete ev sahipliği yapmış. 2000 yılında Birecik Barajı'nın yapılmasıyla yarısı sular altında kalan diğer yarısında ise çoğunlukla terk edilmiş yerleşim yerleri oluşturulan Halfeti, saklı bir cennet olarak ilçede en çok ziyaret edilen yerlerin başında geliyor. Burada tekne gezisi ve fotoğraflamalarımızın ardından Şanlıurfa ya geçiyor ve gün batımı saatlerinde balıklı göl ve çevresi Halil-ül Rahman ve Rızvaniye Camileri, Balıklı Göl, Ayn-el Zeliha Gölü, Hz. İbrahim Makamı göreceğimiz ve ziyaret edeceğimiz .
.Dileyen Misafirlerimiz ile 
Akşam eğlencemiz ve yemeğimiz Sıra Gecesine geçiyoruz. Sıra gecesine katılmak istemeyen misafirlerimiz 
Konaklama Urfa 
3. Gün: Harran- Göbeklitepe-Mardin
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Harran'a hareket ediyoruz. Harran Üniversitesi , Konik Harran evlerini görüyor ve fotoğraflıyoruz. Ardından tarih bilgilerimizin tekrardan gözden geçirmemizi sağlayan ve muhtemelen Dünyanın ilk Tapınağı olarak bilinen Göbekli Tepe ye gidiyoruz . Buradaki gezimizde de rehberimizin anlatımları eşliğinde gerçekleştirdikten sonra Yöreye özgü Öğle yemeğimizi almak üzere restoranımızda yerlerimizi alıyoruz. Yemek sonrasında Mardin e geçiyoruz. . 650 yıl boyunca dünyada bütün Süryanilerin merkez patrikliğini yapan Dayrülzafaran Manastırına geçiyoruz(Zaman yetersiz olursa bir sonraki gün Mor Gabriel Manastırı gezilecek). Burada güneş tapınağı ve ana kilise bölümlerini gezip rehberimizden detaylı bilgiler ediniyoruz. Buradaki gezimizi tamamladıktan  Kalan zamanımızı Mardin sokaklarında geçirip otelimize geçiyoruz.
Konaklama Mardin veya Midyat
4. Gün: Midyat - Hasankeyf- Batman
Güne otelimizde alacağımız kahvaltıyla başlayacağız. Kahvaltının ardından birçok filmin çekildiği eski bir Midyat evi olan Devlet konuk Evi ni ziyaret ediyoruz. Midyat mimarisi hakkında rehberimizin anlatımları sonrasında Teras bölümünden eski Midyat'ı görüp hatıra fotoğrafları çekme fırsatımız olacak ardından Hasankeyf e geçiyoruz. Mevcut bilgilere göre, Hasankeyf kalesinin kurulması, MS. 4'üncü yüzyıla rastlamaktadır. Bu yüzyıl ortalarında, Diyarbakır çevresini ele geçiren Bizans İmparatoru Konstantinos, bölgeyi korumak amacıyla iki sınır kalesi inşa ettirmiştir. Bu iki kaleden birisi Hasankeyf Kalesidir. Baraj nedeniyle önemini yitirmekte olan tarihi bölgede fotoğraf molası verdikten sonra öğle yemeği ve panoramik şehir turu için Batmana geçiyoruz lezzetli yöresel yemeklerle öğle yemeğimizi aldıktan sonra Diyarbakır a hareket ediyoruz On gözlü köprü ve şehir surlarını gezdikten sonra otelimize geçeceğiz.
Konaklama Diyarbakır
5. Gün: Diyarbakır-Adiyaman Nemrut
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Diyarbakır gezimize başlıyoruz. buradaki gezimizin ilk durağı 5 Haremi olarak da bilinen ulu cami olacak. Hemen ardından eski Diyarbakır evleri örneği olan Cahit Sıtkı Tarancı müze evini ziyaret ediyoruz. Buradaki gezimizin ardından meşhur Sülüklü Handa ateşte pişirilen Türk Kahvelerinden içme şansımız olacak ardından dört ayaklı minareyi de ziyaret ettik den sonra Adıyaman a hareket ediyoruz. Karakuş Tümülüs ü ve Candere Köprüsünü de göreceğimiz gezide Minibüslerle  olarak çıkacağız Nemrut Dağına burada rehberimizin anlatımları sonrası fotoğraf molası veriyoruz gün batımını da fotoğrafladıktan sonra Konaklama ve akşam yemeği için otelimize geçiyoruz.
Konaklama Adıyaman
6. Gün: Adiyaman - Kahraman Maraş
 Otelimizde olacağımız kahvaltı sonrası Kahramanmaraş a doğru harekete geçiyoruz. il merkezinde  bakırcılar çarşısı, Sütçü İmam heykeli ve Ulucami  gezimiz olacak ardından öğle yemeğimizi aldıktan sonra  Yaşar Pastanesi’nde Maraş'ın dövme dondurmasının tadına bakacağız. Ardından dönüş yolculuğumuz başlayacak

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Gidiş Dönüş uçak biletleri
Ulaşım
Nemrut dağı minibüs ücretleri
Rehberlik Hizmeti
Seyahat sigortası
Konaklamalar
Otel konaklamalarda alınan akşam yemekleri
Otel konaklamalarında alınan sabah kahvaltıları
Halfeti Tekne turu

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Müze ve Örenyerleri ücretleri
Otel dışında alınan yemekler

Sıra gecesi ücreti

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  22 Ağustos • 03, 24 Ekim • 14 Kasım

  Tur Fiyatları

  Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
  22.08.20225.300,00 TL6.200,00 TL 5.300,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.600,00 TL
  6 - 12 Yaş 4.500,00 TL
  Taksitler »
  03.10.20225.300,00 TL6.200,00 TL 5.300,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.600,00 TL
  6 - 12 Yaş 4.500,00 TL
  Taksitler »
  24.10.20225.300,00 TL6.200,00 TL 5.300,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.600,00 TL
  6 - 12 Yaş 4.500,00 TL
  Taksitler »
  14.11.20225.300,00 TL6.200,00 TL 5.300,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 3.600,00 TL
  6 - 12 Yaş 4.500,00 TL
  Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  Rezervasyonlarınızı online herhangi bir ücret ödemeden yapabilirsiniz. Kontenjan dolduğunda yada tur çıkış tarihine 4 gün kala rezervasyon sahipleri aranarak rezervasyonları verdikleri olur doğrultusunda resmileştirilecek ve ön ödemeler alınacaktır. KALAN ÖDEMELER TUR ESNASINDA  NAKİT YADA KREDİ KARTI OLARAK TAHSİL EDİLECEKTİ

  Araçlarımız en çok 5 yaşında yeterli donanıma sahip iki şoförlü 15-27-46 kişilik araçlardır. Fazla gelebilecek taleplerden dolayı ek kontenjan açılmaz.

  Programda eksik bırakılmamak koşulu ile gezi yerleri sıralamasında değişiklik yapma hakkı Acente yetkilisine veya Rehbere aittir ve gerekli görüldüğünde uygulanır.

  Konaklamada 3, kişiler için bazı otel hizmetlerinde ek yatak konularak hizmet verilebilir bunda acentenin sorumluluğu yoktur.

  Konaklamalarda oda terliği bulunmayan oteller olabilir bu ihtiyaç için tedbir almak katılımcının sorumluluğundadır.

  Tur esnasında kaybolan veya unutulan eşyalardan Acente sorumlu değildir Gerekli dikkati göstermek katılımcının sorumluluğudur.

  1 Gün ve üzeri konaklamalı turlarda otobüs içinde oturma düzeni rotasyon uygulanarak gerçekleştirilir ve tüm katılımcılar bu düzene uyma zorunluluğu vardır.

  Günü birlik gezilerde oturma düzeni yoktur ve yer tahsis edilmez.

  Konaklamalı turlarımızda Araç içinde oturma düzenimizi sistemimiz otomatik olarak belirlemektedir sonraki günlerde rotasyon uygulanır

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  Uçaklı Gap Turu 5 Gece Konaklamalı HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  3.8 Ortalama
  Bu tur için toplam puanınız
  Tur ne kadar eğlenceliydi?
  Rehberler ne kadar ilgiliydi?
  Oteller / yemekler nasıldı?
  Tur güzergahı nasıldı?
  Özgül Hatipoğlu
  Fatma Dilara Atay aynen katılıyorum
  03.06.2022
  Bu tur için toplam puanınız
  Tur ne kadar eğlenceliydi?
  Rehberler ne kadar ilgiliydi?
  Oteller / yemekler nasıldı?
  Tur güzergahı nasıldı?
  Fatma Dilara Atay
  Tolim turun gezi programı muhteşem,yöneticisirehberi ve şoförleri kaliteli,donanımlı ve de ince düşünceli,her konuda güvenebileceğiniz bir tur,herkese öneririm
  03.06.2022
  Bu tur için toplam puanınız
  Tur ne kadar eğlenceliydi?
  Rehberler ne kadar ilgiliydi?
  Oteller / yemekler nasıldı?
  Tur güzergahı nasıldı?
  Remziye Berk
  Merhaba Adil bey gezimiz tek kelimeyle muhteşemdi Başta size ve Rehber Leyla hanıma bizleri hiç yalnı bırakmayan toparlayıcı her an yanı başımızda olan Buşra kızımıza sonsuz teşekkürler Leyla hanımın anlatım ifadesine hayran kaldık muhteşem bir Rehberle gezimiz kat kat güzelleşti katıldığım gezilerin sultanı diyebilirim Sağolun var olun
  30.05.2022
  Bu tur için toplam puanınız
  Tur ne kadar eğlenceliydi?
  Rehberler ne kadar ilgiliydi?
  Oteller / yemekler nasıldı?
  Tur güzergahı nasıldı?
  Yadigar Sarıaltın
  Muhteşem bir geziydi.uyumlu gurup olması eğlenceyi coşturdu. Sevgi ve saygı çerçevesinde sıcacık samimi bir aile ortamı vardı.
  13.05.2022
  Fatma Şimşek
  Çok güzel keyifli bir geziydi. Adil beye rehberimiz Oğuzhan ve tüm arkadaşlara teşekkürler.
  09.05.2022
  Bu tur için toplam puanınız
  Tur ne kadar eğlenceliydi?
  Rehberler ne kadar ilgiliydi?
  Oteller / yemekler nasıldı?
  Tur güzergahı nasıldı?
  Erol karakôse
  Tur tek kelimeyle iyi geçti ,katılan tüm arkadaşlar iyi insanlardı menmun oldum tamakla sadece tür sahibi adil bey bundan yoksun ve neşesiz kaldı bence,neşeli bir laz uşağı değildi,ama tavuk yemesek hergun neşesi gelir ve yine katılıriz başka tura teşekürler Oğuz bey rehberimize ve şoför beye iyi günler
  08.05.2022
  Bu tur için toplam puanınız
  Tur ne kadar eğlenceliydi?
  Rehberler ne kadar ilgiliydi?
  Oteller / yemekler nasıldı?
  Tur güzergahı nasıldı?

  Tur Bilgileri

  • 242 316 90 04

  Benzer Turlar

  Köprülü Kanyon Rafting Turu

  Köprülü Kanyon Rafting Turu

  Günübirlik

  06.07.2022

  200,00

  Baştan Sona Karadeniz Batum Turu

  Baştan Sona Karadeniz Batum Turu

  29.07.2022

  4.500,00

  Bursa Çanakkale Turu

  Bursa Çanakkale Turu

  2 Gece 3 Gün

  10.08.2022

  1.850,00

  Gap Turu

  Gap Turu

  7 Gece 8 Gün

  21.08.2022

  4.300,00

  Uçaklı Gap Turu 5 Gece Konaklamalı

  Uçaklı Gap Turu 5 Gece Konaklamalı

  5 Gece 6 Gün

  22.08.2022

  5.300,00

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2