Baştan Sona Karadeniz Batum Turu

4500.00 TL

Antalya Çıkışlı Karadeniz Turu

Antalya Çıkışlı olarak Planladığımız  Karadeniz Turu muz Diğer Karadeniz Turları ndan farklı olarak en batıdan en doğuya Batuma kadar detaylı hazırlanmış Antalyadan Hareketli ayrıntılı bir Karadeniz gezisi programıdır ve EKSTRA TUR yoktur.

Karadenizde Gezilecek Yerler

Bolu Abant, Yedigöller, Gölcük, Amasra, Safranbolu, Cam Teras, Yörük Köyü, Kastamonu, Sinop, Erfelek Şelaleleri, Sinop Kalesi, Sinop cezaevi, Samsun, Amazonlar parkın, ilk adım, Bandırma Vapuru, Ordu, Ordu Boztepe, Trabzon, Sümela Manastırı, Atatürk Köşkü, Ayasofya, Uzungöl, Rize, Ayder, Ayder Yaylası, Zil Kale, Polevit Şelalesi, Karagöl, Batum, Amasya, Ayrıca gezilecek yerler arasında  yöreye özgü çay fabrikası gezilerek çay alışveriş yapabileceğiniz ve yine yöreye özgü Rize bezleri atölyesinde hediyelik eşya alışveriş yapabileceğiniz Giresun’da Fındık ve bıçak alışveriş yapabileceğiniz fırsatlarımız olacak.
NOT:  REZERVASYONLAR İÇİN HERHANGİ BİR ÖN ÖDEME VEYA ÖDEME ALINMAMAKTADIR; TUR ÇIKIŞ TARİHİNDEN 3 GÜN ÖNCE REZERVASYON YAPAN VEYA YAPTIRAN KATILIMCILAR ARANARAK ONAY ALINDIKTAN SONRA  (TURA KATILABİLECEKSE) REZERVASYONLARI KESİNLEŞTİRİLECEKTİR. ÖDEMELER TUR HAREKET ETTİKTEN SONRA ARAÇTA TOPLANACAKTIR.

 

1. Gün: : Antalya Çıkış

Antalya Çıkışlı Baştan Sona Karadeniz Turu muz Toplanma yerlerinden hareketle sizlerle ikramlar eşliğinde Bolu Aban ta doğru hareket ediyoruz.

HAREKET NOKTALARI
Alanya Manvgat Serik Antalya Şehir içinoktaları Isparta Burdur Afyon da belirtimmiş noktalardan belirtilmiş saatlerde olacak. Hareket noktaları rezervasyon sırasında seçenke olarak sunulmaktadır.

NOT: Hareket noktarındaki hareket saatleri tur çıkış tarihinden bir gün önce katılımcılara bildirilecekti. İlk noktadan Hareket saatimiz mesai saatlerinden en az 2 saat sonra olacaktır


2. Gün: : Bolu-Abant Gölü-Gölcük Milli Parkı-Yedi Göller

Gece yolculuğu sonrasında ilk durağımız Abant Gölü Milli Parkı na ulaşıyoruz. Buradaki tesislerde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman veriyor ve doğanın manzaranın tadını çıkarıyoruz. Buradaki gezimiz sonrasında başka bir doğa harikası olan Yedi Göller e geçiyoruz, güzel bir yürüyüş ve fotoğraf molaları ardından buradaki gezimizi tamamlıyor ve bir sonraki gezimiz için otobüsümüzdeki yerlerimizi alıyoruz. Bir sonraki gezimiz Karadeniz’in başka bir doğa harikası olan Gölcük Milli Parkı olacak seyrine doyamayacağınız güzel manzaraları fotoğraflarken ciğerlerinize çektiğiniz oksijenle âdete yenileneceksiniz. Buradaki gezimizle günü sonlandırıyor ve otelimize geçiyoruz.

Konaklama: KÖROĞLU OTEL-BAĞLAR SARAY HOTEL- İNN HİLTON SAFRANBOLU VB

 


3. Gün: : Amasra-Safranbolu-Cam Teres-Yörük Köyü

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında ilk durağımız Türklerin ve Rumların ortak yaşantısının izlerini taşıyan müze kent Safranbolu' İken burayakadar gelmişken görmeden gidilmeyecek bir yer Amasra'ya hareket ediyoruz Buradaki gezimiz için bir saat daha erken yola çıkacağız, Amasra Gezimizi tamamladıktan sonra Safranbolu ya geçip, Hükümet Konağı'nın ve Saat Kulesi'nin bulunduğu Kale Mevkii'ni Hıdırlık Tepesi'nden fotoğraflıyoruz. Hıdırlık tepesi mevkiinde rehberimizin Safranbolu tarihi konusundaki anlatımları ardından, Eski Safranbolu sokaklarını gezmeye başlıyoruz Arasta Çarşısı Yemeniciler Çarşısı gezeceğimiz yerler arasında. Ardından bölgenin meşhur lokumlarının tadına bakmak ve alışveriş yapmak için harekete geçiyoruz (İmren Lokumlarına) gidiliyor. Buradaki alışverişimizi de tamamladıktan sonra ayrı bir müze kent olan Eski bir Bektaşi Köyü olan Yörük Köyü ve Çamaşırhane gezisinin Ardından Sipahioğlu Konağı’nın harem ve selamlık bölümlerini geziyoruz. Bu gezimizde orada yaşayan Filiz Teyzemiz eşlik edecek (Unutulmayacak bir karakterdir çok seveceğinizden eminiz) Bu gezimiz ardından konaklama ve akşam yemeği için otelimze geçeceğiz.  Otelimiz Kastamonu da akşam yemeğinden sonra kısa bir şehir turu tavsiye ederiz.
Konaklama: KASTAMONU : EGÜN OTEL-OTEL MUTEVELLİ-KURŞUNLU HAN OTEL VB


4. Gün: : Sinop-Erfelek Şelaleleri-Sinop Kalesi ve Ceza Evi-Samsun

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında ilk durağımız olacak Sinop ziyareti için otobüslerimizde yerlerimizi alıyoruz. Müthiş bir güzellikte olan Erfelek Şelaleleri ni gezmeden Sinop gezisi bitirilmez biz buradan başlayacağız. Buradaki doğa harikası manzaraları resmettikten ve soluduktan sonra Sinop Kalesi ve Ceza evi; Üç tarafı denizlerle çevrili bu kale yıllarca ceza evi olarak kullanılmış şu an da müze olarak kullanılmakta. Dizilere, şarkılara ve şiirlere konu olan bu tarihi ceza evi gezimizin sonrasında Öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinde Sinop Cevizli Mantı sı tavsiye ederiz, Buradaki gezimizi tamamladıktan sonrada ikinci gezi noktamız olacak Samsuna doğru harekete geçiyoruz. Buradaki gezimiz Cumhuriyet’in en önemli mihenk taşlarından biri olan Kızılırmak ve Yeşilırmak’ın denize döküldüğü bölgede yer alan bu anlamlı şehirde; ilk Samsun’un simgesi haline gelmiş Mustafa Kemal ATATÜRK’ ÜN şehre ilk çıktığı noktaya dikilen Avustralyalı Heykeltıraş Heinrich Krippel tarafından yapılan Atatürk Anıtı’nı ziyaret ediyoruz, sonrasında Mustafa Kemal ATATÜRK’ÜN Samsun’a geldiğinde kaldığı otel olan Mantıka Palace 1940 yılında restore edilerek müze haline dönüştürülmüş olan Gazi Müzesi’ni ziyaret ettikten sonra, ATATÜRK’ÜN 100. Yaş günü anısına 1981 yılında Bandırma Vapuru' ndan indiği iskelenin şuan ki olduğu konuma yapılan İlk Adım Anıtı’nı ziyaret edip, Terme ilçesi yakınlarında MÖ 1200'lü yıllarda yaşadıkları sanılan ve Homeros'un İlayda'sında söz edilen ilk çağların efsanevi kadın savaşçıları Amazonlar ı ziyaret ettikten sonra Konaklama ve Akşam Yemeği için otelimize doğru harekete geçiyoruz
Konaklama: NEBA ROYAL OTEL- AMİSOS OTEL -VB


 


5. Gün: :Ordu,Trabzon; Ayasofya Kilisesi-Atatürk Köşkü-Sümela Manastırı

Sabah otelimizde alınan kahvaltının ardından. Ayrı bir güzellikte olduğu Ordu da bir tarafında uçsuz bucaksız Karadeniz sahillerinin manzarasına sahip, bir tarafında da yemyeşil tepelere hakim 485 m. yükseklikte ki Boztepe’ye Teleferik ile çıkıp fotoğraf ve kahve molası veriyoruz. Ardından gezimize devam etmek üzere Trabzon’a ilk olarak Trabzon Komenos Ailesi tarafından yapılan Ayasofya Kilisesini gezdikten sonra ATATÜRK Köşkü’nü ziyaret ediyoruz. Sonrasında TUĞANA GÜMÜŞ olarak yöreye özgü takı ve ev ürünlerinin sergilendiği alana gidiyor burada ki alış verişlerimizin ardından Dünyaca tanınmış ve tarihin ilk rahibe okulu olarak da bilinen Sümela Manastırı 'na çıkıyoruz. Burada gözlerinize inanamayacağınız bir doğa güzelliği içerisinde yüksek ve dik bir dağın yamacına inşa edilmiş manastırı görünce hayretler içinde kalacaksınız. Buradaki görsel güzelliklerinin hafızalarımıza kazınmasının ardından sonraki durağımız dinlenme akşam yemeği konaklama için otelimiz olacak.

Konaklama: ARSEN OTEL-ONUR SENA OTEL-HOTEL NEW JASMİN VB


6. Gün: : Uzungöl, Rize, Fırtına vadisi, Çat vadisi, Zil Kalesi, Ayder

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Uzun Göl e hareket ediyoruz yol boyunca doğa güzellikleriyle bizi büyüleyecek olan seyahatimiz sonrasında yeşilin doğanın en dirençli ve en güzel olduğu yerlerden biri olan Uzun Göl'e ulaşıyoruz göl çevresi yürüyüş ve fotoğraf çekimlerimizin ardından göl kenarında çay ve kahve molası veriyoruz. Burada manzaraya ve temiz havaya dair her şeyden tatmin olduktan sonra ayrı güzellikleri keşfetmeye yola çıkıyoruz. Rize Çayeli Pazar üzerinden Fırtına Vadisi'ne ulaşıyoruz Burada yöresel yemeklerden oluşan öğle yemeğimizi (mısır ekmeği muhlama Laz böreği.) aldıktan sonra Arzu eden misafirlerimiz tur alternatiflerimiz Eski Ticaret yolunu korumak için Çat Vadisi'ne kurulmuş olan Zil Kale gezisini  veya RAFTİNG (ekstra) Bu programlarımızın ardından günü tamamlayacağımız Ayder e doğru harekete geçiyoruz. Burada fotoğraf gezi ve dinlenmek için yeri zaman verildikten sonra gün batımına doğru otelimize yerleşmek üzere harekete geçiyoruz.
Konaklama:  ELA HOTEL-PUĞARİ OTEL VB


7. Gün: : Karagöl, Batum Veya Mencuna Şelalesi-Çifte Köprü

Sabah otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Artvin Hopa ilçesini geçerek Çoruh nehrini takip ederek, toplam iki buçuk saatlik bir yolculuktan sonra Borçka ilçe merkezine varıyoruz. Buradan küçük araçlar ile Borçka ilçe merkezi'ne 27 km. mesafede, deniz seviyesinden 1450 metre yükseklikte bulunan 19.yy başlarında, bugünkü ''Klakur (Aralık) Yaylası'nın yakınlarındaki bir tepe'nin heyelan sonuncunda önünün kapanmasıyla oluşan cennet yeşili Karagöl'e ulaşıyoruz. Karagöl'e etrafındaki ormanlarla yürüyüş ve Fotoğraf molası sonrası Öğle yemeğimizi almak için Borçka ilçesine doğru harekete geçiyoruz burada alacağımız öğle yemeğimizin ardında İsteyenler Batum'a doğru harekete geçiyoruz sarp sınır kapısında geçiş işlemlerimiz yapıldıktan sonra Gürcistan /Adjara bölgesine geçiyoruz. Hz. İsa nın on iki havarisinden biri olan St. Mathias`ın mezarının da bulunduğu Roma döneminden kalan ve en son Osmanlılar döneminde kullanılan Gonio- Apsaros Kalesi'ni aracımızdan görüyor ve Batum şehir merkezine doğru devam ederken Sovyet Rusya döneminde Rus askerlerin eğitim alanlarını görüyoruz. Bayburt'tan doğup Batum sınırlarına kadar kendine keskin çizgiler oluşturan Çoruh Nehri'ni ve üzerindeki eski Gonio Köprüsü'nü görerek şehir merkezine devam ediyoruz. Gürcistan’ın üç Özerk bölgesinden olan Adjara Özerk Bölgesinin yönetim merkezi Batumide Tarihi Orta Camii, Piazza Meydanını, Piazza Saat Kulesini, Gürcü Ortodoks Kilisesini, Ermeni Kilisesini, Avrupa Meydanını, Medea Heykeli'ni, Poseidon Anıtını, Tiyatro Binasını, Batum Limanı'nı yeni oluşturulan yüzüyle göreceğiz. Batum Bulvarı'nda gezinti yaptıktan sonra Türk Konsolosluk binamızı da görüp alışveriş için küçük bir serbest zaman vereceğiz. 
Not: Batum gezisi yapmak istemeyen misafirlerimiz
Kamelot vadisi, çifte köprü ve Mencuna şelalesi gezisi yapabilirler (el değmemiş bir doğa harikası olan bölge geziye katılacak olan misafirlerimiz için çok tatmin edici olmuştur)
Konaklama: ELA OTEL - PĞARİ OTEL VB

 


8. Gün: : Rize, Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun-Yöresel Alışverişler

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra varsa daha önce eksik kalan gezileri yaparak; günümüzü tamamen yöresel ürünler alışverişlerimize ayırıyoruz. İlk olarak sadece özel yerlerde satılan el ürünü doğal gübrelerden yetiştirilen çaylardan elde edilen çay alışverişi için fırtına vadisine uğruyoruz burada çay hakkında bilgileri aldıktan ve alış verişlerimizi yaptıktan sonra Rize’ye doğru yola çıkıyoruz. Rize bezleri yapımını canlı olarak göreceğimiz ve alışveriş yapabileceğimiz ZAİMOĞLU RİZE BEZİ atölyesine gidiyoruz. Rize bezi alışverişimizin ardından Sürmene bıçakları Alışverişi 42 çay fabrikası gezisi ve alış veriş molası (burada da çayın mutfağımıza ulaşmadan önce hangi evrelerden geçtiğini göreceksiniz).Ardından yol üzerinde giderken Karadeniz’in meşhur Trabzon Ekmeğini almak için VAKFIKEBİR’DE kısa bir alışveriş molası veriyoruz. Son olarak FİSKOBİRLİKten Fındık alışverişini tamamlayıp Karadeniz’in tüm güzelliklerini tekrardan gözünüzde canlandırabileceğiniz Karadeniz sahil yolu üzerinden Konaklama ve akşam yemeği için Samsuna hareket ediyoruz.
Konaklama: NEBA ROYAL OTEL- AMİSOS OTEL VB


 


9. Gün: : Amasya, Çorum, Antalya

Otelde alınan açık büfe sabah kahvaltısının ardından ; varsa Samsunda eksik kalan geziler yapıldıktan sonra Osmanlılar döneminde şehzadeler şehri olarak bilinen Amasya’ya varıyoruz. Amasyadaki gezimize Amasya ve Çevresinde bulunan yirmi bini aşkın eserin sergilendiği Amasya Arkeoloji Müzesi ve Mumya Müzesi ile başlıyoruz. Bayezid Külliyesi, Yalı Boyu, Şehzadeler Parkı, Saat Kulesi, Hazeranlar Konağı gezileri sonrasında Yeşil Irmak Vadisi kıyısında yer alan görüntüsüyle ve hikâyesiyle büyüleyen Kral Kaya Mezarlarının panoramik seyri sonrasında Amasya’da ki son gezimiz sevdaları tarihe mal olmuş Ferhat ile Şirin efsanesine konu olan su kanallarını gördükten sonra Amasya’dan ayrılarak Leblebinin başkenti Çorum’a gidiyoruz.
Çorum’a gelip leblebi almadan evlerimize dönmek olmaz kısa bir alışveriş molası ardından turumuzun sonuna geliyoruz. Dönüş yolculuğumuza başlıyoruz


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

7 Gece konaklama
Otel Konaklama
Profesyonel rehberlik hizmetleri
Otobüs içi ikramları
Otellerde alınan sabah kahvaltısı
Otellerde alınan akşam yemeği
Zorunlu seyahat sigortası
Otobüs İle ulaşım
Doğu Karadeniz de Akşam eğlenceleri
Yedigöller Minibüs ücreti;
Zil Kale Turu Polevit Şelalesi Minibüs Ücreti
Karagöl minibüs ücreti
Yedigöller Minibüs ücreti
Milli Park Giriş ücretleri
Araç içi ikramlar
Acente refakati

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Otel dışında alınan yemekler
Yurt Dışı çıkış harcı (gürcistan kapısı açık olursa 150 TL)
Gürcistan Turu 65TL

Tüm özel harcamalar
Müze ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri
Boztepe teleferik ücreti
Gürcistan gezisi istemeyenler için  Çite Köpru Mencuna Şelalesi minibüs ücreti (45 TL)

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Afyon Atatürk Bulvarı Vatan Bilgisayar Önü (00:00)
 • Alanya Alanyum Alışveriş Merkezi (17:00)
 • Alanya 25 Mtr Lik Yol (17:05)
 • Manavgat Side Kavşağı Total İstasyon (17:45)
 • Güzeloba Kipa (18:00)
 • Özgürlük Bulvarı (18:05)
 • Laura Alışveriş Merkezi (18:10)
 • Dedeman Yolu (18:15)
 • Sanpi Kavşağı (18:20)
 • Eski Komaş (18:25)
 • B.Onat Anadolu Has (18:30)
 • Serik Öğretmen Evi (18:30)
 • Mevlana BP Petrol (18:35)
 • Mevlana Ziraat Bankası (18:40)
 • Y. Yıl Vakıfbank (18:45)
 • Y. Yıl Samanyolu Pastanesi (18:50)
 • 5M Migros (19:00)
 • Antalya Otogar Karşısı (19:00)
 • Konyaaltı Eski Turkay Otel (19:10)
 • Uncalı Çevikkuvvet (19:20)
 • Dokuma Özdilek (19:35)
 • Antalya Döşemealtı (19:50)
 • Bucak Otogar Önü (20:40)
 • Isparta Sosyal Güvenlik Müdürlüğü (21:00)
 • Burdur Devlet Hastanesi Önü (21:50)
Tur Hareket Tarihleri:
08, 29 Temmuz • 23 Ağustos

Tur Fiyatları

Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
08.07.20224.500,00 TL5.650,00 TL 4.500,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 2.200,00 TL
6 - 12 Yaş 3.500,00 TL
Taksitler »
29.07.20224.500,00 TL5.650,00 TL 4.500,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 2.200,00 TL
6 - 12 Yaş 3.500,00 TL
Taksitler »
23.08.20224.500,00 TL5.650,00 TL 4.500,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 2.200,00 TL
6 - 12 Yaş 3.500,00 TL
Taksitler »

1.Ek Bilgiler

YURY DIŞI ÇIKIŞLARI İLE İLGİLİ
Gürcistan sınır geçişinde kimliklerdeki deformasyona bağlı yaşanacak problemlerden TOLİMTUR sorumlu değildir. Gürcistan Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf talep etmektedir. (Fotoğraf olması zorunludur)
*Kimliklerin yıpranmamış olmakla birlikte son 10 yıl içerisinde yenilenmiş olması ve çipli yeni kimlik kartı olması gerekmektedir.
*Geçişlerde kolaylık sağlanması açısından geçişlerde kullanacağınız kimlik haricinde ehliyet –pasaport gibi resmi kurumlardan alınmış belgelerin bulundurulması geçiş kolaylığı sağlayacaktır.
*Ailesi ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM’ a geçişleri için NOTERDEN Hem anne hem babadan onaylı ONAYLI MUVAFAKATNAME almaları gerekmektedir.
* Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya (alkol - sigara vb.) getirebilme hakkı kişi başı liet(40derece için) bir karton sigara şeklinde uygulama vardı.
*Gürcistan’ın getirdiği yasayla; Gürcistan Polisi, ülke girişlerinde hiçbir ilacı kabul etmiyor. İlaç bulunduran kişiye hemen yasal işleme başlıyor. Günübirlik girişlerde gün içinde kullanacağınız bir tek adet ilacı kâğıda sararak yanınıza alabilirsiniz.
* Yurt dışından Türkiye'ye pasaportla giriş yapmış olan yabancı misafirlerin Gürcistan’a gidip Türkiye'ye dönebilmesi için Türkiye'ye çoklu (multiple) vize girişi almış olmaları gerekir. Ayrıca Gürcistan Hükümeti’nin pasaportların ya da kimliklerin ait olduğu ülkelerle olan vize protokolüne göre Vizeli/Vizesiz geçiş sağlanacaktır. KKTC vatandaşları, Türkiye'ye giriş yaparken TC kimliklerini kullanarak girmeleri halinde, Gürcistan’a da TC kimlikleriyle girebileceklerdir. Avrupa Birliği pasaportuyla Türkiye'ye giriş yapan KKTC vatandaşları da Türkiye'ye dönebilmek için Çoklu (multiple) vize almış olmaları gerekir.
* Batum’a geçilecek günde sınır kapısında yaşanacak yoğunluk nedeniyle, sabah otelden erken çıkış yapılabilir. Ya da aynı şekilde akşam otele çok geç giriş yapılabilir. Bu durumda otelde sabah kahvaltısı ya da akşam yemeği alınamayabilir.

* Kalınacak yayla otelleri Bungalov ve standart yayla oteli yapısına sahip olup, konaklamaların tümü otel tarafından belirlenir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur.
* Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
* Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur.
* Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.(Yemeklerin alınmasının uzun vakitler almaması için gerekli bir koşuldur


***Pandemi sürecinde araç oturma düzeni*** ;
*Aynı haneden olan kişilerin veya birbirini yakından tanıyan kişilerin yanyana oturmasına izin verilecek. 
*Tek kişi katılım sağlayacak olanların tek başına seyahat etmesi sağlanacak..
*Araç içinde maske takılması zorunludur.

 

 

2.İptal Şartları

NOT:  REZERVASYONLAR İÇİN HERHANGİ BİR ÖN ÖDEME VEYA ÖDEME ALINMAMAKTADIR; TUR ÇIKIŞ TARİHİNDEN 3 GÜN ÖNCE REZERVASYON YAPAN VEYA YAPTIRAN KATILIMCILAR ARANARAK ONAY ALINDIKTAN SONRA  (TURA KATILABİLECEKSE) REZERVASYONLARI KESİNLEŞTİRİLECEKTİR. ÖDEMELER TUR HAREKET ETTİKTEN SONRA ARAÇTA TOPLANACAKTIR.
PANDEMİ SÜRECİ İLE İLGİLİ VEYA BENZERİ BİR OLUMSUZLUK İHTİMALİNDE RESMİ BİR AÇIKLAMA OLMAKSIZIN TUR PROGRAMI İPTAL EDİLECEKTİR. BU KARAR  İNSİYATİFİ SADECE TOLİMTURA AİTTİR. 

REZERERVASYON YAPAN KATILIMCILAR BU KOŞULLARI KABUL ETMİŞ SAYILACAKTIR
 

Rezervasyon iptalleri; Kesin rezervasyon yapıldığı tarih itibariyle sigorta güvencesindedir. Mücbir sebepler kapsamına giren tüm sebepler için rezervasyon yapıldığı tarihte yapılan tüm ödemeleri sigorta karşılar.

Sigorta poliçesinde Mücbir Sebepler kapsamında olmayan mazeretler için sigortacı veya Acente iade yapmaz.

Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Hizmeti satın alan, hizmetin başlamasına 20 Gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 20-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını Acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

3.Vize Bilgileri

Gürcistan geçişlerinde pasaporta veya vizeye ihtiyaç yoktur yeni çipli kimlik kartlarıyla geçiş yapılabilir

Baştan Sona Karadeniz Batum Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

 • * Konaklama: 7 Gece
 • * Gezi Yerleri: Bolu Abant , Gölcük Tabiat Parkı, Yedigöller, Amasra (opsyonlu), Safranbolu, Yörükköyü, Sinop, Sinop Kalesi, Sinoıp Ceza Evi, Erfelek Şelalesi, Samsun, Amazonlar Parkı, İlkadım, Bandırma Vapuru, Boztepe, Giresun, Trabzon, Atatürk Köşkü, Ayasofya, Sümela Manastırı, Uzungöl, Ayder Yaylası, Zilkale, Karagöl, Batum, Amasya
 • * Kalkış Yerleri: Alanya Manavgat Antalya Isparta Bucak Burdur Afyon
 • 242 316 90 04

Benzer Turlar

Antalya Çıkışlı Kapadokya Turu

Antalya Çıkışlı Kapadokya Turu

4 Gece

02.06.2022

1.400,00 TL

Gap Turu-Uçaklı

Gap Turu-Uçaklı

6 Gece 7 Gün Ekstra Tur Yok

19.06.2022

5.600,00 TL

Baştan Sona Karadeniz Batum Turu

Baştan Sona Karadeniz Batum Turu

9 Gece 10 Gün Ekstra Tur Yok

08.07.2022

4.500,00 TL

Kaçkar Zirve ve Trans Turu

Kaçkar Zirve ve Trans Turu

13.07.2022

4.900,00 TL

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2