Batı Karadeniz Turu Bir Gece Konaklamalı

Antalya Alanya Manavgat Serik çıkışlı olarak gerçekleştireceğimiz Batı Karadeniz Turumuzda Abant Gölcuş Yedigöller Amasra Safranbolu Yörük Köyü nü gezme ve keyifli zaman geçirme imkanı bulacaksınız

1. Gün: Antalya Alanya Manavgat Serik Hareket

Antalya Çıkışlı  Turu muz Toplanma yerlerinden hareketle sizlerle ikramlar eşliğinde Bolu Aban ta doğru hareket ediyoruz.


2. Gün: Bolu-Abant Gölü-Gölcük Milli Parkı-Yedi Göller

Gece yolculuğu sonrasında ilk durağımız Abant Gölü Milli Parkı na ulaşıyoruz. Buradaki tesislerde alacağımız sabah kahvaltısının ardından serbest zaman veriyor ve doğanın manzaranın tadını çıkarıyoruz. Buradaki gezimiz sonrasında başka bir doğa harikası olan Yedi Göller e geçiyoruz, güzel bir yürüyüş ve fotoğraf molaları ardından buradaki gezimizi tamamlıyor ve bir sonraki gezimiz için otobüsümüzdeki yerlerimizi alıyoruz. Bir sonraki gezimiz Karadeniz’in başka bir doğa harikası olan Gölcük Milli Parkı olacak seyrine doyamayacağınız güzel manzaraları fotoğraflarken ciğerlerinize çektiğiniz oksijenle âdete yenileneceksiniz. Buradaki gezimizle günü sonlandırıyor ve otelimize geçiyoruz.

Konaklama: KÖROĞLU OTEL-BAĞLAR SARAY HOTEL- İNN HİLTON SAFRANBOLU VB


3. Gün: Amasra-Safranbolu-Cam Teres-Yörük Köyü

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında ilk durağımız Türklerin ve Rumların ortak yaşantısının izlerini taşıyan müze kent Safranbolu' İken burayakadar gelmişken görmeden gidilmeyecek bir yer Amasra'ya hareket ediyoruz Buradaki gezimiz için bir saat daha erken yola çıkacağız, Amasra Gezimizi tamamladıktan sonra Safranbolu ya geçip, Hükümet Konağı'nın ve Saat Kulesi'nin bulunduğu Kale Mevkii'ni Hıdırlık Tepesi'nden fotoğraflıyoruz. Hıdırlık tepesi mevkiinde rehberimizin Safranbolu tarihi konusundaki anlatımları ardından, Eski Safranbolu sokaklarını gezmeye başlıyoruz Arasta Çarşısı Yemeniciler Çarşısı gezeceğimiz yerler arasında. Ardından bölgenin meşhur lokumlarının tadına bakmak ve alışveriş yapmak için harekete geçiyoruz (İmren Lokumlarına) gidiliyor. Buradaki alışverişimizi de tamamladıktan sonra ayrı bir müze kent olan Eski bir Bektaşi Köyü olan Yörük Köyü ve Çamaşırhane gezisinin Ardından Sipahioğlu Konağı’nın harem ve selamlık bölümlerini geziyoruz. Bu gezimizde orada yaşayan Filiz Teyzemiz eşlik edecek (Unutulmayacak bir karakterdir çok seveceğinizden eminiz) Bu gezimiz ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Ulaşım
Rehberlik Hizmetleri
Seyahat Sigortası
Otellerde Alınan Kahvaltılar
Otellerde Alınan Akşam Yemekleri

Milli Parklar Giriş Ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Otel dışında alınana yemekler
Yedi Göller Minibüs Ücretleri
Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  Batı Karadeniz Turu Bir Gece Konaklamalı HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  • 242 316 90 04

  Benzer Turlar

  Karadeniz Batum Kars Erzurum Erzincan Sivas Turu

  Karadeniz Batum Kars Erzurum Erzincan Sivas Turu

  9 Gece 10 Gün Ekstra Tur Yok

  13.08.2021

  2.350,00 TL

  Karadeniz ve Yaylaları Turu

  Karadeniz ve Yaylaları Turu

  7 Gece 8 Gün

  22.08.2021

  1.480,00 TL

  Baştan Sona Karadeniz Batum Turu

  Baştan Sona Karadeniz Batum Turu

  9 Gece 10 Gün Ekstra Tur Yok

  30.08.2021

  1.900,00 TL

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2