Antalya Çıkışlı Kıbrıs Turu

2500.00 TL

ANTALYA ÇIKIŞLI KIBRIS TURU

Gezi Yerleri: Magusa, Lala Mustafa Paşa Cami, Namık Kemal Zindanı, Surlar, Kapalı Maraş,Girne, Girne Kalesi, St Hilarion Kalesi, Bella Pais Manastırı, Şehitlikler, Mavi Köşk........Güzel anılarınız olsun istiyorsanız Antalya Çıkışlı Kıbrıs Turmuzda bizimle birlikte olmalısınız

1. Gün:

Antalya Havalımanı Dış Hatlar terminalinde 10:30 Buluşma ve gerekli bilet işlemlerinin ardından Pegasus Hava yolları 13:55 uçağı ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine  hareket edecekdeceğiz. Kıbrıs hava limanında aracımızdaki yerlerimizi aldıktan sonra ilk gezi yerimiz ST Hilerion Kalesi olacak. Kıbrıs tarihinde önemli bir yer tutan kale gezisini rehberimiz eşliğinde yapacağız. Aynı zamanda 700 metre yükseklikteki kaleden Girneyi kuş bakışı göreceğiz. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra otelimize geçeceğiz.

Konaklama ve Akşam yemeği : Girne:4*- 5* OTELLER =Oscar Resort Hotel-Acapulco Resort Convention Spa vb

 


2. Gün:

Otelinizde alınacak kahvatı sonrası saat 08:00’da rehberimiz ile birlikte otobüsümüze geçiyoruz. İlk gezi durağımız olan Güzelyurt a doğru harekete geçiyoruz. Güzergahımız üzerinde Güzelyurt Arkeoloji Müzesi - *Cengiz Topel Anıtı - Karacaoğlanoğlu Şehitliği -Çıkartma Anıtı - Açıkhava Araç Müzesi - Mavi Köşk - Panaromik Lefke turu yapacağız gezimizin ardından otelimize dönüş için araçlardaki yerlerimizi alıyoruz.

Konaklama akşama yemeği Girne :4*- 5*OTELLER=Oscar Resort Hotel-Acapulco Resort Convention Spa vb


3. Gün:

Sabah kahvaltımızın ardından saat 08:00’da otelimizden ayrılıyoruz. İlk gezi durağımız Bellapais Manastırı olacak ardından - Girne Kalesi - Barbarlık Müzesi - Yeşil Hat sınırı - Büyük Han - Selimiye Camii ziyaret ettikten sonra alışveriş için serbest zamanımız vereceğiz.tüm bu geziler sonrasında günü tamamlayıp otelimize geçeceğiz.

Konaklama akşama yemeği Girne :4*- 5*OTELLER=Oscar Resort Hotel-Acapulco Resort Convention Spa vb


4. Gün:

Sabah kahvaltısının ardından. Magusa ziyaret -Kapalı Maraş hayal şehir -Lala Mustafa Paşa Camii ziyaret -Namık Kemal Zindanı - Magusa Sur içi ziyaret ettikten sonra gezimizi tamamlayıp 16: 50 Türk Hava yolları uçuşuyla Antalyaya geri döneceğiz.

NOT: Konaklama yoktur. Antalya Hava limanından servivis hizmeti verilmeyecek tüm katılımcılar kendi imkanları ile şehir içi ulaşımı sağlayacaklardır(Tranvay-Alanya Manvgat Transfer firmaları-Belediye otobüsleri-Havaş-Taksi)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Gidiş Dönüş Uçak biletleri
3 gece 4*-5* otel konaklaması
Otelde alınan 3 sabah kahvaltısı
Otelde alınan 3 akşam yemeği
Bahsi geçen günlük turlar
Seyahat sigortası
Rehberlik hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Müze ve ören yerleri girişleri
Otel dışında alınan yemekler
 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  10 Aralık

  Tur Fiyatları

  Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
  10.12.20212.500,00 TL3.100,00 TL 2.500,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  2 - 6 Yaş 1.200,00 TL
  6 - 12 Yaş 11.800,00 TL
  Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  Programda eksik bırakılmamak koşulu ile gezi yerleri sıralamasında değişiklik yapma hakkı Acente yetkilisine veya Rehbere aittir ve gerekli görüldüğünde uygulanır.

  Konaklamada 3, kişiler için bazı otel hizmetlerinde ek yatak konularak hizmet verilebilir bunda acentenin sorumluluğu yoktur.

  Konaklamalarda oda terliği bulunmayan oteller olabilir bu ihtiyaç için tedbir almak katılımcının sorumluluğundadır.

  Tur esnasında kaybolan veya unutulan eşyalardan Acente sorumlu değildir Gerekli dikkati göstermek katılımcının sorumluluğudur.

  1 Gün ve üzeri konaklamalı turlarda otobüs içinde oturma düzeni rotasyon uygulanarak gerçekleştirilir ve tüm katılımcılar bu düzene uyma zorunluluğu vardır.

  Günü birlik gezilerde oturma düzeni yoktur ve yer tahsis edilmez.

  Yurt dışı çıkışlarda 18 yaş altı olan çocuklarda anne veya baba nın yanında olmaması durumunda yanında olmayacak ebeveynin noterden muvafakatname vermesi zorunludur. Aksi taktiede çıkış izni verilmez.

  Yurt dışı çıkışlarda yeni kimlik kartları kullanılmaktadır bu sebepten dolaytı çıkabilecek prblemlerden dolayı Tolimtur Sorumlu değildir

  2.İptal Şartları

  Rezervasyon iptalleri; Kesin rezervasyon yapıldığı tarih itibariyle sigorta güvencesindedir. Mücbir sebepler kapsamına giren tüm sebepler için rezervasyon yapıldığı tarihte yapılan tüm ödemeleri sigorta karşılar.

  Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

  Hizmeti satın alan, hizmetin başlamasına 20 Gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 20-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını Acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

  3.Vize Bilgileri

  Antalya Çıkışlı Kıbrıs Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  • 3 Gece Konaklama
  • Gezilecek Yerler: Magusa, Lala Mustafa Paşa Cami, Namık Kemal Zindanı, Surlar, Kapalı Maraş,Girne, Girne Kalesi, St Hilarion Kalesi, Bella Pais Manastırı, Şehitlikler, Mavi Köşk........
  • Havalimanı Servisi: Antalya Şehir içi Alanya Manavgat ve Serik
  • 242 316 90 04

  Benzer Turlar

  Antalya Çıkışlı Kıbrıs Turu

  Antalya Çıkışlı Kıbrıs Turu

  3 Gece 4 Gün

  10.12.2021

  2.500,00 TL

  Baştan Başa İtalya Turu Extra Turlar ve Çevre Gezileri Dahil

  Baştan Başa İtalya Turu Extra Turlar ve Çevre Gezileri Dahil

  7 Gece 8 Gün

  Sadece özel grup talepleri alınır

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2