Antalya Çıkışlı Doğu Anadolu Turu

 • Antalya Çıkışlı Doğu Anadolu Turu
 • Antalya Çıkışlı Doğu Anadolu Turu
 • Antalya Çıkışlı Doğu Anadolu Turu
 • Antalya Çıkışlı Doğu Anadolu Turu
 • Antalya Çıkışlı Doğu Anadolu Turu
 • Antalya Çıkışlı Doğu Anadolu Turu
 • Antalya Çıkışlı Doğu Anadolu Turu
 • Antalya Çıkışlı Doğu Anadolu Turu
 • Antalya Çıkışlı Doğu Anadolu Turu
 • Antalya Çıkışlı Doğu Anadolu Turu

Antalya Çıkışlı Doğu Anadolu Turu

Antalya Alanya Manavgat Seik çıkışlı Doğu Anadolu Turu. En geniş kapsamlı gezi MALATYA ELAZIĞ TUNCELİ BİNGÖL TATVAN VAN DOĞUBEYAZIT KARS ERZURUM ERZİNCAN SİVAS KAYSERİ KAPADOKYA tur dahil olan yerlerdir.
Bölgenin en iyi otellerinde Konaklama
En Kapsamlı Doğu Anadolu Turu
Ekstra Tur yok Her Şey Dahil En iyi fiyat garantisi


  En iyi seyahat imkanı(kaliteli otobüsler)-En iyi konaklamalar-Profesyonel Rehberlik hizmeti  

Belki de bir kez zaman ayırabileceğiniz bir gezi  için en iyi planlamaları yaptık
Elde ettiğimiz %100 müşteri memnuniyetinden SİZDE faydalanın

SAYFAMIZIN EN ALT KISMINDA KATILIMCILARIMIZIN TUR PROGRAMIYLA İLGİLİ YORUMLARINI GÖREBİLİRSİNİZ


  KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 

 3 TAKSİT  

   NAKİT ÖDEMELERDE 800 TL İNDİRİM   


Çıkış Tarihleri

19.07.2024

  Araçlarımız rahat seyahat olması açısından büyük otobüs olarak planlanmaktadır.  

   Oturma düzeni kademeli yerdeğişikliğiyle gerçekleşecektir  

1. Gün: Antalya Hareket
Belirtilen noktalardan hareketle gece yolculuğu yapacağız
2. Gün: : Gürpınar Şelalesi-Somuncu Baba Türbesi-Şire Pazarı
Somuncu Baba Türbesi, Tohma Kanyonu ve Günpınar Şelalesi’ni gördükten sonra Malatyaya geçiyoruz Şire Pazarında vereceğimiz alışveriş molası ve yöresel ürünlerin tadımlarının da yapılacağı serbest zamanımızın ardından  Elazığ a hareket ediyoruz. Elazığ turumuza Harput'u gezerek başlıyoruz. Kiliseler, camiler, medreseler manzara noktaları bizi bekliyor.  Ardından otelimize hareket ediyoruz.
Konaklama Elazığ : Windyhill Hotel  VB
3. Gün: : Elazığ-Tunceli-Ovacık
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Tunceli Ovacık yönüne doğru harekete geçiyoruz. İlk olarak Pertek yönüne doğru Harekete geçiyoruz.  Pertek e ulaşmak için Keban Barajı üzerinden geçeceğiz seyahatimiz esnasında baraj suları altında kalan Pertek Kalesini görme fırsatımız olacak. Doğu Anadolu Bölgesi’nin Tunceli sınırları içerisinde yer alan 1971 yılında milli park ilan edilmiş hektarı 42.674 olan Munzur Vadisi Milli Parkı'na geçiyoruz. Tunceli il merkezinden yaklaşık 8 kilometre sonra başlamakta ve Ovacık ilçesi ile Tunceli arasında kalan Munzur Vadisi; endemik bitki türleri, hayvan türleri ile zengin bir flora ve fauna ya sahiptir. Gezi yerlerimiz arasında Munzur  Çayı nın ana kaynağı olan Munzur Gözelerini de ziyaret edeceğiz. Ardından bölgenin önemli ziyaret noktalarından olan Ana Fatma ziyaretgahında duruyoruz. Tunceli merkezde serbest zamanımız olacak sonrasında konaklamak üzre bingöle geçeceğiz
Konaklama Bingöl :  Grand Berti Otel VB
4. Gün: : Bingöl-Tatvan-Van
Otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra üzerinden Doğu Anadolu’nun en büyük 2. ovası olan Muş Ovası görerek seyahatimize devam ediyoruz. Son zamanların çok merak edilen ve önem kazanan yüzen adaları ziyaret edeceğiz. Ardından Murat Nehri’nin hayat verdiği ovada ‘burası Muş ' tur yolu yokuştur ‘ türküsünün eşliğiyle ilk ziyaret noktamız 13. Yüzyılda Selçuklular tarafından inşa edilen tarihi Murat Köprüsü olacaktır. Murat nehri kenarında vereceğimiz kısa fotoğraf molası sonrasında yönümüzü Dünya üzerinde bulunan en büyük Türk mezarlığına doğru yol alıyoruz. Süphan Dağı’nın eteklerine kurulmuş Ahlat a ulaştığımızda volkanik kayalardan yapılan ve Selçuklu Türk Mezarlığı olarak bilinen devasa boyuttaki taşların üzerinde onlarca sembol ve yazılar bulunmakta. Mezarlık alanında yapacağımız yürüyüşte Emir Bayındır Kümbet ini görüp mezar taşlarına işlenmiş sanat harikalarını keşfedeceğiz. Sonrasında öğle yemeği için Van Göl'üne özgü olan İnci Kefal Balığının tadına bakacağız(tutma yasağı olmadığı tarihler için geçerli). Öğle yemeğinden sonra Gevaş'ta bizi bekleyen teknemize binip yaklaşık 30 dakikalık seyahatle Akdamar Adası’na varıyoruz. 10. yüzyılda Kral Gagik adına yapılan, bir dönem Ermeni vatandaşlarımızın en üst düzey ruhani liderlik makamı olan kiliseyi gezmeye başlıyoruz. Rehberimizin aktaracağı kilise üzerinde bulunan kabartmaların anlamlarını dinledikten turumuzu sonlandıracağız.
Konaklama Van: Rönesans Otel VB
5. Gün: :Van - Doğubeyazıt
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Van gezimiz başlayacak Urartu Devleti başkentliğini yapan Van eski adıyla Tuşpa Şehir kalesi  ni ziyaret edeceğiz. Van Kale’sini Panoramik olarak gördükten sonra Van kedi evini ziyaret edeceğiz. Kedi evi gezimizden sonra Muradiye Şelalesi’ne geçiyoruz. Oldukça geniş bir alanda coşkulu bir şekilde köpürerek dökülen şelalede vereceğimiz kahve molamızda bol bol fotoğraflar çekip manzaranın keyfini çıkaracağız. Bend-i Mahi Çayı’nın seyriyle çaldıran ovasına ulaşıp 1514 çaldıran meydan muharebesi hakkında rehberimizin anlatımlarını dinleyip volkanik kaya kütlelerini görerek Tendürek dağı geçidinden hareketle Doğubayazıt’a devam ediyoruz. Ağrı Dağı’nın eteklerine kurulmuş Doğubayazıt 'ta Türkiye'nin tanıtım fotoğraflarında sıklıkla kullanılan İshak Paşa Sarayı’nı gezmeye başlıyoruz. Osmanlı İmparatorluğu döneminde Topkapı Sarayı’ndan sonra inşa edilmiş en önemli saray. Dünya üzerinde ilk defa merkezi ısıtma sistemin kullanıldığı saray, bu sanat harikası yapı taç kapısıyla selamlık ve haremlik bölümüyle bizi karşılıyor. Sarayın büyüleyici atmosferinde vereceğimiz serbest zamanımızda bolca fotoğraf alıp Doğubayazıt'ı yukardan seyretme şansını yakalıyoruz. Alışveriş için verdiğimiz Serbest zamanımız sonrasında konaklama için otelimize geçiyoruz.
 
Konaklama ve akşam yemeği Doğubeyazıt veya Kars otelimizde Tehran Boutique Hotel - Büyük Kale Otel vb.
6. Gün: : Kars
Otelimizde alacağımız güzel bir kahvaltısından sonra  Yol güzergahı üzerinde bulunan Iğdır Tuz Mağaralarını ziyaret edeceğiz  Sonrasında  Ani Harabelerini gezmek üzre tekrar yola çıkıyoruz. Ani Harabelerinde yapacağımız detaylı bir gezi ve rehberimizin anlatımları sonrası Kars Şehir merkezine geliyoruz. Şehirmerkezinde Kafkas Cephesi Müzesi-Fethiye Cami- Kars Kalesi-Kars Tarihi sokakaları gezimizi tamamladıktan sonra yöresel alışverişler için zaman ayıracağız. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. Dileyen katılımcılar akşam kafkas gecesine katılabilirler
Konaklama Kars  Büyük Kale Otel VB
7. Gün: : Sarıkamış- Erzurum
Otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra Aras Nehri takibiyle Horasan üzerinden Erzurum'a doğru yola çıkıyoruz. Yolumuz üzerinde Sarıkamış ve şehitlikleri ziyaret ettikten sonra İlhanlılar tarafından inşa edilen tarihi Çobandede Köprüsü’nü görüp Erzurum 'a ulaşıyoruz . Ulaştığımız kentte doğunun en büyük ulu camisi ve ülkemizin en büyük medresesi olan Çifte Minareli Medrese yi ziyaret ediyoruz. Bir Selçuklu anıt mezarlığı olan Üç Kümbetler alanına geçiyoruz. Buradaki geziyide tamamladıktan sonra Erzurumun simgelerinden Yakutiye Medresesini ziyaret ediyoruz. Rehbeerimizin anlatımlarını dinledikten sonra. Erzurum 'un ünlü Oltu taş işçiliğini görmek ve alışveriş yapmak için Taş Han’da vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.
Konaklama Erzurum Grand Çatalkaya Otel VB
8. Gün: : Erzincan - Sivas
Erzurum çıkış - Erzincan - Bakırcılar Çarşısı - Girlevik Şelalesi - Sivas - Kongresi Müzesi - Burciye Medresesi - Çifte Minareli Medrese ve Şifaiye Medresesi - Ulucami - Gök Medrese  Gezilerinin ardından alışveriş için serbest zaman vereceğiz. sonra konaklamak için otelimize geçiyoruz.
Sivas konaklama Eretna Hotel VB
9. Gün: : Kayseri - Kapadokya
Sabah otelimizden ayrılıp Kayseriye doğru harekete geçiyoruz  Kayseri şehir turu - Cevher Nesibe Şifahanesi 1206 yılında Nesibe Sultanın vasiyeti üzerine ağabeyi Gıyasettin Keyhüsrev tarafından yaptırılan Şifahane 1890 tarihine kadar işlevini sürdürmüştür. Anadolu nun ilk şifahanesi olan yapı hakkında hikayeleri rehberimizden dinledikten sonra   Hunat  Hatun Medresesi ne geçeceğiz  Kesme taştan inşa edilmiş olan Hunad Hatun Külliyesi cami, medrese, hamam ve türbe bölümlerinden oluşur. Külliye camiinin minaresi II. Abdülhamit tarafından yaptırılmıştır. Külliyenin dikdörtgen planlı medresesi bugün Kayseri Etnoğrafya Müzesi olarak kullanılmaktadır. Sonrsında Sahabiye Medresesi ve Kurşunlu Cami gezimizin ardından zamanımız kalırsa kalan zamanımızı kapadokya gezisine ayıracağız akşam saatlerine kadar buradaki gezimizi de tamamladıktan sonra dönüş yolculuğumuz başlayacak. 
" width="100%" height="500" frameborder="0">

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Seyahat sigortası
Yarım Pansiyon Konaklamalar
Otellerde Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı
Rehberlik Hizmetleri
Van gölü tekne turu

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Özel harcamalar
Otel dışında alınan yemekler
Kafkas gecesi

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Dünya Göz Hastanesi (18:20)
 • Dokuma Özdilek (18:30)
 • Uncalı Çevikkuvvet (18:45)
 • Konyaaltı Eski Turkay Otel (18:50)
 • 5M Migros (19:00)
 • Y. Yıl Samanyolu Pastanesi (19:10)
 • Mevlana Yeni Belediye (19:20)
 • B.Onat Anadolu Has (19:30)
 • Laura Alışveriş Merkezi (19:50)
 • Güzeloba Kipa (20:00)
 • Serik Öğretmen Evi (20:40)
 • Manavgat Side Kavşağı Total İstasyon (21:30)
 • Alanya Alanyum Alışveriş Merkezi (22:30)
Tur Hareket Tarihleri:

Tur Fiyatları

1.Ek Bilgiler

 GENEL BİLGİLER 

* Rezervasyonlarınızı online herhangi bir ücret ödemeden yapabilirsiniz

* Kontenjan dolduğunda yada tur çıkış tarihine 4 gün kala rezervasyon sahipleri aranacak ve tura katılmaları konusunda bir sıkıntıları yok ise Rezervasyonları resmileştirilecek ve ön ödemeler alınacaktır.(tur kontenjanı dolana kadar veya tur çıkış tarihine 4 gün kaldığında aranan rezervasyon  sahipleri rezervasyonlarını koşulsuz olarak iptal edebilirler.)
KALAN ÖDEMELER TUR ESNASINDA NAKİT YA DA KREDİ KARTI OLARAK TAHSİL EDİLECEKTİR.

*  Tur ücretlerimiz benzer tur organizasyonlarıyla  %10 - 30 oranında düşük ya da yüksek olabilir. Tur ücretleri; gezi bölgesindeki benzeri tur planlamaları fiyatları dikkate alınarak değil. Tamamen kendi prensiplerimiz doğrultusunda belirlenen ihtiyaçlar dikkate alınarak elde edilen maliyetler hesaplanarak üstüne ekleyeceğimiz komisyon oranıyla belirlenir

* Konaklamalarımız daha önce deneyimlediğimiz yüksek müşteri memnuniyeti aldığımız otellerde gerçekleştirilir.

*  Konaklamalarımız hijyenlik, kullanılabilirlik ve yiyecek ihtiyaçlarımızı karşılayabilen gezi bölgesindeki olanaklar doğrultusunda belirlenir ve fiyatı tur ücreti toplamına eklenir.

*  Konaklamalarda oda terliği bulundurmayan oteller olabilir, ihtiyaca göre önlem almak katılımcının sorumluluğundadır.

* Turlarımızda kullanılan araçlar Mücbir bir sebep olmadığı durumlarda Meccedes Marka 5 yaşını aşmamış ya da düşük kilometrelerde bakımlı ve yeni araçlardır. Şirketimiz için prensip dir.

* Seyahat esnasında oturma düzenimiz bir yazılım sayesinde belirlenecek ve her konaklamadan sonra konaklama sayımıza ve kişi sayımıza ya da araç büyüklüğümüze göre sistemli yer değişikliği sağlanacaktır. Oturma düzeni her katılımcı için gün gün hangi numaralı koltukta oturacağı liste halinde bilgisi verilecektir. Bu şekilde her katılımcı önde arkada ve ortada oturma şansı bulacaktır. Her katılımcı bu koşulu kabul etmiş sayılır.

*  Araç tutması v.b sorunları olabilen kişiler bireysel olarak hap bulundurma yada benzeri önlemleri alma sorumluluğu kendilerine aittir.

* Gezi esnasında kırılan hasar gören ve kaybolan bagajlar veya eşyalar katılımcının sorumluluğundadır. Bagajların ve eşyaların araçlara konulduğundan ve emniyetin den katılımcı sorumludur.

* Bagajlar sadece otel varış noktalarında alınabilir.  Yanınızda bulunması gereken eşyalar bagajdan veya bavuldan ayrı tutulmalıdır.

* Tur programlarımız olağan üstü koşullar(deprem yağış heyelan vb) oluşmadığı sürece eksik bırakılamaz. Fakat bölgesel koşullara göre gezi sıralamasında  yada son gün ilk gün olacak şekilde değişiklik yapılabilir. Bu değişiklik  hakkı tur rehberine veya acenteye aittir. Gerekli görülürse değişiklik yapılır

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

Antalya Çıkışlı Doğu Anadolu Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


4.7 Çok İyi
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
ENGİN DOĞAN
Her şey için çok teşekkür ederiz Adil bey.Bundan sonra adresimiz belli
17.09.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Bekir Karaosmanoğlu
Teşekkürler Adil bey herşey çok güzel di .Sözümü unutmadım TOLİM TURU HERKEZE TAVSİYE EDERİM Selamlar sevgiler.
17.09.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Sevgiye keskin
2019 Eylül de Doğuanalu turunuza katıldım. Çok memnun kaldım.
17.09.2022
Mine & Musa Yüksel
5.300km’lik Doğu Anadolu turunda, otel seçimi ve yemekler mükemmele yakındı. Rehber Oğuzhan, genç yaşına rağmen bilgi ve tecrübesiyle grubu çok iyi idare etti. Adil Beyi, otel seçimleri ve rota tercihleri için kutlarız. Kaptanımız Rüstem Bey, bütün yol boyunca zorlu yollara rağmen ustalığını konuşturarak tüm misafirlere mükemmel bir yolculuk sundu. Fiyat-Performans açısından kesinlikle ilgililere tavsiye ederiz. Güzel anıları bize en keyifli şekilde yaşattıkları için Tolim Tur Ekibine teşekkür ederiz.
05.09.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
GÜLTEN
Herkese iyi akşamlar, gerçekten dolu,dolu güzel bir hafta geçirdik, öncelikle turu düzenleyen kardeşimiz Adil beye, rehberimiz Erkan beye ve kaptanımıza teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dilerim. Turda tanıştığımız tüm arkadaşlara da selamlar.
22.08.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Hanife Alan
9 günlük Doğu Anadolu turunu Tolim Tur Farkıyla muhteşem bir şekilde tamamladık.Başta süre ile ilgili ciddi kaygılarım olmasına rağmen öyle güzel bir organizasyon yapılmıştı ki firma ticari kaygılardan uzak imkanlar dahilinde ek yerler görme fırsatı bile sağladı.Ayrıca güzel dostluklar için sinerji ortamı yarattığı için Adil beye ,Rehberimiz (toprağım )Erkan beye ve tabii ki kaptanımıza çok teşekkür ederim yeni rotalarda görüşmek üzere saygı ve sevgilerimle…
22.08.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Asuman Çelik
Evet turlar güzel yerler görüyorsunuz, güzel dostluklar ediniyorsunuz
21.08.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Gökhan Ipek
Ailece Katıldığımız Doğu Anadolu Turun'da Hicbir Olumsuzlukla Karşılaşmadık... Konaklamalar & Oteller, Rehberlik Hizmeti, Güvenlik, Organizasyon MUHTEŞEMDİNİZ TOLİM TUR
21.08.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Sümeyra Doğan
Ne güzel bir tur oldu... Unutulmaz, birbirinden güzel anılar biriktirdik. Birbirinden güzel insanlar tanıdık. İyiki dedik, iyiki...
21.08.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Muesser Varol
Herşey için çok teşekkür ederim. Çok güzel doyurucu bir gezi oldu. Ayrıca extra geziler için de çok teşekkür ederim. Bu güzellikleri herkesin Tolim Tur farkıyla gezip görmesi gerekir. Herkese tavsiye edeceğim. Herkese sevgiler, saygılar. Sağlıkla mutlulukla kalınız.
21.08.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Aysel - Çakır Çiğdem
Tolim tur operatörü Adil beye bu guzel organizesi icin; otobüsün dikkatli şoforü Rüstem beye, çok ğenç olmasına rağmen ğerçekten çok üstün derecede tarih donanımlı beyefendi rehber oğuzhan’a dokuz ğünlük birlikteliğizde aile uyumu içinde gezdiğimiz tüm tur arkadaşlarımıza sevği ve muhabbetler ğönderiyoruz
07.08.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Emine Çolpan
Adil bey ve ekibine teşekkür ederek başlamak istiyorum. Bizlere ailemizle geziyormuşuz gibi rahat ve keyifli bir gezi sunan böyle ekip zor bulunur. Kilometrelerce yol katedip Doğu anadolunun bütün şehirlerini göstermek için elinizden geleni yaptınız.Bu turla ilk defa seyahat ettik. Gerçekten çok memnun kaldık. Böyle kalabalık bir turda da arkadaşlarımızın uyumu çok güzeldi. Tura katılan değerli arkadaşları ve Adil beyi tanıdığım için çok mutlu oldum. İnşallah tekrar görüşmek dileklerimle ...Herşey gönlünüzce olsun. Emine Çolpan.
28.07.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Duygu özparlar
Tolim Tur ve ekibine donanımlı gezisinden ötürü çok teşekkür ediyorum. Ve tanıdığım bütün güzel insanlara da, güzel arkadaşlıkları için teşekkür ediyorum.
27.07.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Fahreddin Canlı
Adil bey... Doğu Anadolu turu sizinle ikinci gezimiz. daha öncede Karadeniz turuna katılmıştır. Seninle tura katılmak gerçekten ailecek bizi mutlu etti ve çok memnun olduk. Ayrıca kafilede bulunan çok Değerli katılımcıları tanımaktan ve onlarla tanışmaktan da çok mutlu oldum.
27.07.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Nülüfer
Âdil bey her zamanki profesyonel calismanin yani sıra gönülden işini sevmen ile bizleri çok güzel organize ettin uzun bir aradan sonra tekrar senin ve ekibimle bir gezi yapmak beni çok mutlu etti Bu gezideki yaş ortalaması yakın olması birbirimizle anlaşmamızı sağladı ve güzel dostlukların başlangıcı oldu bir sonraki gezide görüşmek üzere herkeze sevgi ve saygılarımı iletirim
27.07.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
IHSAN ULUERLİ
15 temmuzda Antalyadan basladigimiz Dogu Anadolu turunda bize iyi bir program yaparak hoş ve değerli bir gezi ile konaklama organizasyonu sunan Adil Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz. Samimiyeti ve özverili davranışları ile taktiri hakediyor.
26.07.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Sema Özden
25.07.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Ahmet Colak
Tur programı ekip herkes herşeyi ile çok güzeldi.Tur ekibine ve katılımcılara herkese teşekkürler.
25.07.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Mustafa Şabanoğlu
15 Temmuzda çıktığımız doğuanadolu turu özenle hazırlanmış güzergahlar çok iyiydi rehberlik çok iyiydi genel olarak memnun kaldık emeği geçenlere teşekkür ederiz,bir başka turda görüşmek üzere.
25.07.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Mustafa Şabanoğlu
15 Temmuzda çıktığımız doğuanadolu turu özenle hazırlanmış güzergahlar çok iyiydi rehberlik çok iyiydi genel olarak memnun kaldık emeği geçenlere teşekkür ederiz,bir başka turda görüşmek üzere.
25.07.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Nuri Nar
Doguanadolu turuna katıldım firma ticari kaygılardan uzak programın dışında da imkanlar dahilinde ek yerler görme imkanı sağladılar Kars çak kültürlü ve kentin tamamı müze gibi Kars'a daha fazla zaman ayrılsa daha iyi olurdu seyahat boyunca et yemekleri uygun fiyat ve harika Firma yetkilisi Adil bey ve ekibine teşekkür ederim
25.07.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Elif Kanat
15 temmuz da çıkmış olduğumuz 10 günlük Doğu anadolu turundan çok memnun kaldık..Hersey için teşekkürler
25.07.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Halime Yurtal Celik
15 temmuz da çıkmış olduğumuz 10 günlük Doğu anadolu turundan çok memnun kaldık..Hersey için teşekkürler
25.07.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Mustafa ÇELİK
15 temmuz 2022 tarihinde katıldığımız Doğu Anadolu turunda, Tura katılma noktasından alınıp tur bitiminde iniş noktasına varıncaya kadar, planma ve organizasyon mükemmeldi. 4 yıldız düzeyinde olacağı söylenen otellerin temizlik, kahvaltı ve akşam yemeği kalitesi çok yüksekti. Gezdiğimiz tarihi ve doğal güzellikleri tanıtma ve gezi boyunca her konuda rehberlik etme konusunda, ev sahibi nezaketi ile bizi ağırlayan Rehberlerimiz Adil ve Oğuzhan Beyler'e ve Kaptanımız Rüstem Bey'e çok teşekkürler.
25.07.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
FEHMİ DEMİRTAŞ
Herşey çok güzeldi emeği geçen herkese teşekkürler
25.07.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Ayşe Nur Tekel
Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Bir karadeniz turunda yeniden görüşmek dileğiyle
28.05.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?

Tur Bilgileri

 • Tur Süresi

  8 Gün

 • Konaklama

  7 Gece Konaklama

 • Ulaşım

  46 Kişilik Otobüsler

 • Gezilecek Yerler

  Kayseri Malatya Elazığ Tunceli Bingöl Tatvan Van Doğu Beyazıt Kars Erzurum Erzincan Sivas

 • Kalkış Yeri

  Antalya Serik Manavgat Alanya

 • Telefon

  0542 316 90 04

Benzer Turlar

Baştan Sona Karadeniz Batum Turu

Baştan Sona Karadeniz Batum Turu

8 Gün

02.08.2024

17.800,00 ₺

Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu (VIP)

Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu (VIP)

5 Gün

12.08.2024

19.800,00 ₺

Batı karadeniz Turu Kastamonu Rotası

Batı karadeniz Turu Kastamonu Rotası

2 Gece Konaklamalı

23.08.2024

6.800,00 ₺

Bursa İznik İstanbul Edirne Çanakkale Ege Turu

Bursa İznik İstanbul Edirne Çanakkale Ege Turu

6 Gece Konaklama

30.08.2024

16.450,00 ₺

Gap Turu

Gap Turu

6 Gün

22.09.2024

14.400,00 ₺

Uçaklı Gap Turu

Uçaklı Gap Turu

6 Gün

23.09.2024

16.950,00 ₺

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2