Kemer Yat Turu

Akdeniz'in tertemiz sularında yüzebilir, teknedeki animasyonlar ve köpük partisi ile eğlencenin doruklarına ulaşabilirsiniz. Acıktığınızda ise nefis öğle yemeği sizleri bekliyor olacak; yemek yedikten sonra eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.


Limana vardığınızda profesyonel ve güler yüzlü tekne ekibi tarafından karşılanıp güverteye buyur edileceksiniz.

Kemer Tekne Turu güzergahımızın ilk durağı Doğa Ana’nın nimetleri ile antik zamanları bir araya getiren Phaselis Koyu olacak.Tam bir buçuk saat vakit geçireceğiniz Phaselis’in tertemiz sularında yüzerek bedeninizi ferahlatabilir, kıyıda güneşlenebilir, koyda doğa ile huzur dolu bir yürüyüşe çıkabilir ve antik kalıntıları gezip görerek kültürünüzü genişletebilirsiniz.Uzun süreli serbest zaman bittiğinde, ikinci durağımız olan Cennet Koyu’na gideceğiz. Dilerseniz teknede kalıp güneşlenerek de izleyebileceğiniz doğal güzellikleri sulara karışıp serinlerken seyretmenizi tavsiye ederiz.Kemer’in Batısı’nda bulunan ve en popüler koylarından diyebileceğimiz Kiriş Koyu doğaseverler tarafından yoğun ilgi görmektedir.  Beydağları Sahil Milli Parkları’nın koruması altında bulunmaktadır ve turkuaz rengi bir denize sahiptir.Son olarak Korsan Mağarası’na uğrayarak son bulacak. İlginç hikayesi ve “tehlikeli” görüntüsüyle denizin ortasında dikilen Korsan Mağarası’na olabildiğince yanaşacağız ve bu gizli dünyalara giden bir geçit gibi uzanan mağarada doyasıya yüzmeniz için güzel bir mola vereceğiz. Yaklaşık bir saatimizi burada geçirdikten sonra ise yeniden teknede buluşacağız ve dönüş yolunu tutacağız.Kemer Tekne Turu, Kemer Limanı’na geri döndükten, ekibimize veda ettikten ve sizi almak için bekleyen aracımıza binip evlerinize vardıktan sonra sona erecektir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Ulaşım 

Öğle Yemeği 

Animasyonlar ve Köpük Partisi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Kişisel Harcamalar

Sabah Kahvaltısı 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  Günübirlik tur sayfasında bu alanları tasarımdan kaldırın

  Tur Fiyatları

  TarihKişi BaşıÇocukTaksitler
  30.07.2021
  31.07.2021
  180,00 TL0 - 4 Yaş Ücretsiz
  4 - 11 Yaş 140,00 TL
  Taksitler »
  Turun düzenlendiği günler: Cuma

  1.Ek Bilgiler

  Güneş Gözlüğü-Şapka-Fotoğraf Makinesi- Plaj Havlusu-Su Ayakkabısı- Özel ihtiyaçlarınızı taşıyabileceğiniz küçük bir sırt çantası-Güneş Kremi bulundurmanızı tavsiye ederiz.

  Servis araçlarına biniş saatleriniz rezervasyon durumunuza göre 1 gün önceden sizlere bilgi verilecektir.

  2.İptal Şartları

  İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                                
  Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı tur iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu gibi durumlarda Tolim Tur misafirlerine tur için yeterli katılım sağlanmadığı takdirde, son iptal ve erteleme bildirim tarihi gezi hareket tarihinden, konaklamalı gezilerde 2(iki) gün, günübirlik turlarımızda ise 1(Bir) gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

  Müşterilerimiz de aynı şekilde tur rezervasyon iptallerini 1 (Bir) gün öncesinden haber vermek durumundadır.

  3.Vize Bilgileri

  Kemer Yat Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  • 242 316 90 04

  Benzer Turlar

  Kemer Yat Turu

  Kemer Yat Turu

  Günübirlik

  Günü

  Lütfen bizi arayın 0242 316 90 04

  Rafting Turu

  Rafting Turu

  Günübirlik

  Günü

  Lütfen bizi arayın 0242 316 90 04

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2