Bursa Çanakkale Turu

1350.00 TL

BURSA ÇANAKKALE TURU BOZCAADA CUNDA ŞEYTANSOFRASI TURU

Antalya-Alanya-Manavgat-Serik Çıkışlı

2 Gece konaklamalı

 

1. Gün: GECE YOLCULUĞU

Belirtilen noktalardan hareket ile gece yolculuğu yapıyoruz


2. Gün:

Keyifli bir gece yolculuğu ardından kahvaltımızı yol üzerinde dinlenme tesislerinde yâda Cumalı Kızık Köyünde alıyoruz.
Kahvaltımızın ardından Kınalı Kar Dizisinin de çekildiği taş döşemeli dar sokaklarınca uzanan mor, mavi, sarı renklere boyanmış taş ve tahta karışımı evleriyle bizi büyüleyecek geçmişi 1300 yıllarına dayanan UNESCO dünya mirası listesinde de yer alan Cumalı Kızık Köyünü geziyoruz. Gezilerimizin ardından yaklaşık yarım saatlik bir yolculuğun ardından Osman Gazi, Orhan Gazinin de türbesinin bulunduğu Ulucami’yi geziyoruz. Burada rehberimizin anlatımları ardından Anadolu’nun duvar çevresi çinilerle işlenmiş tek camisi ve Bursa’nın sembolü haline gelmiş Yeşil Cami yi geziyoruz. 1414 Yıllarında Celebi Mehmet tarafından yaptırılmış Yeşil Cami’yi gezdikten sonra. Osmanlı İmparatorluğunun Başkenti Bursa olduktan sonra yaptırılmış Koza Hanı ziyaret ediyoruz. Burada geçireceğimiz keyifli dakikalar sonrasında da konaklayacağımız Çanakkale’deki otelimize doğru hareket ediyoruz. Yaklaşık 3.30 saat sürecek yolculuğumuz ardından otelimize varıyoruz

Konaklama: Marina Hotel -Grant Ece Hotel vb


3. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı dan sonra. Gelibolu yarımadasına doğru Feribotla hareket ediyoruz.Burada ki rehberimizin anlatımları eşliğinde Kilitbahir Kalesi, Namazgah Tabyası, Rumeli Mecidiye Tabyası ve Seyit Onbaşı, Şahindere Sargıyeri Şehitliği, Büyük Şehitler Abidesi ve Morto Koyu, Ertuğrul Koyu ve Yahya Çavuş, Zığındere Sargıyeri Şehitliği, Alçıtepe Köyünde Öğle Yemeği Molası, Anzac Koyu, Kanlısırt Yazıtı, Anzac Anıtı, Kırmızısırt Tünel ve Siperleri, Mehmetçiğe Saygı Anıtı, 57. Alay Şehitliği, Conk Bayırı, Atatürk Anıtı ve Yeni Zellanda Anıtı, Siperler, Atatürk’ün Gözetleme Yerinden Anafartalar Ovasını Kuş Bakışı İzleme ve Gelibolu Yarımadasından ayrılarak Çanakkale merkeze doğru yola çıkıyoruz ve İlk durağımız; Deniz Müzesi, Nusret Mayın Gemisi, Çimenlik Kalesi, Saat Kulesi, Kordonun Eşsiz Güzelliği Eşliğinde Büyük Truva Atında Anlatım ve Resim Molası, Tarihi Aynalı Çarşı Pasajını Ziyaret Sonrasın da günlük gezimizi sonlandırıyoruz

Konaklama : Zileli Hotel-Grant Ece Hotel vb


4. Gün:

Turumuzun dördüncü gününde erken saatte otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Bozcaada ya hareket edeceğiz burada öğle sonrasına kadar geniş bir zemanımız olacak gezimiz ve öğle yameğimiz ardından Kazdağıları milli parkına doğru yola çıkıyoruz. Yaklaşık 1 saat sürecek yolculuğumuz ardından Kazdağları milli Parkını içinde Yeşilyurt Köyünü ziyaret ediyoruz. Ege nin en güzel köylerinden olan Yeşilyürt köyünde yöresel ürünlerden alışveriş yapabilirsiniz Bizi doyurmaya yeterli gelecek bir serbest zaman ardından Kazdağlarından ayrılıyoruz ve Cunda adasına doğru yola çıkıyoruz adada yapacağımız gezimiz ve akşamyemeği için vereceğimiz serbest zamanın ardından  Ayvalık Şeytan sofrasında fotoğraf molası veriyor eşsiz gün batımı manzaralarına sahip olan Şeytan sofrasında çay veya kahvemizi içtikten sonra dönüş yolculuğu için araçlardaki yerimizi alıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Gidiş - Dönüş Ulaşım
Otel Konaklamaları
Otel de alınan ; Sabah Kahvaltıları ve Akşam yemekleri
Rehberlik Hizmetleri
Seyahat Sigortası
Araç içi ikramlar

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Otel dışında alınan Tüm Yemekler
Müze giriş ücretleri(deniz Müzesi 12 tl)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Alanya Alanyum Alışveriş Merkezi (18:00)
 • Alanya 25 Mtr Lik Yol (18:05)
 • Güzeloba Kipa (19:00)
 • Manavgat Side Kavşağı Total İstasyon (19:00)
 • Laura Alışveriş Merkezi (19:05)
 • Özgürlük Bulvarı (19:05)
 • Dedeman Yolu (19:20)
 • B.Onat Anadolu Has (19:45)
 • Serik Öğretmen Evi (19:46)
 • Mevlana BP Petrol (19:55)
 • Mevlana Ziraat Bankası (20:00)
 • Y. Yıl Vakıfbank (20:05)
 • Y. Yıl Samanyolu Pastanesi (20:10)
 • 5M Migros (20:15)
 • Konyaaltı Eski Turkay Otel (20:25)
 • Eski Komaş (20:30)
 • Uncalı Çevikkuvvet (20:30)
 • Antalya Otogar Karşısı (20:50)
 • Antalya Döşemealtı (21:30)
 • Bucak Otogar Önü (22:45)
 • Burdur Devlet Hastanesi Önü (23:30)
Tur Hareket Tarihleri:
10 Ağustos

Tur Fiyatları

Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
10.08.20221.350,00 TL1.700,00 TL 1.350,00 TL0 - 3 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 850,00 TL
6 - 12 Yaş 1.150,00 TL
Taksitler »

1.Ek Bilgiler

Tur biniş noktaları Turun çıkış tarihinden bir gün önce katılımcıların bulundukları en yakın noktalardan alınmalarını sağlayacak şekilde güzergâh düzenlenip katılımcılara SMS yoluyla saat bildirimi yapılacaktır.

Araçlarımız en çok 5 yaşında yeterli donanıma sahip iki şoförlü 46 kişilik araçlardır. Fazla gelebilecek taleplerden dolayı ek kontenjan açılmaz.

Programda eksik bırakılmamak koşulu ile gezi yerleri sıralamasında değişiklik yapma hakkı Acente yetkilisine veya Rehbere aittir ve gerekli görüldüğünde uygulanır.

Konaklamada 3, kişiler için bazı otel hizmetlerinde ek yatak konularak hizmet verilebilir bunda acentenin sorumluluğu yoktur.

Konaklamalarda oda terliği bulunmayan oteller olabilir bu ihtiyaç için tedbir almak katılımcının sorumluluğundadır.

Tur esnasında kaybolan veya unutulan eşyalardan Acente sorumlu değildir Gerekli dikkati göstermek katılımcının sorumluluğudur.

1 Gün ve üzeri konaklamalı turlarda otobüs içinde oturma düzeni rotasyon uygulanarak gerçekleştirilir ve tüm katılımcılar bu düzene uyma zorunluluğu vardır.

Günü birlik gezilerde oturma düzeni yoktur ve yer tahsis edilmez.

Konaklamalı turlarımızda Araç içinde oturma düzenimizi sistemimiz otomatik olarak belirlemektedir sonraki günlerde rotasyon uygulanır

2.İptal Şartları

Rezervasyon iptalleri; Kesin rezervasyon yapıldığı tarih itibariyle sigorta güvencesindedir. Mücbir sebepler kapsamına giren tüm sebepler için rezervasyon yapıldığı tarihte yapılan tüm ödemeleri sigorta karşılar.
Sigorta poliçesinde Mücbir Sebepler kapsamında olmayan mazeretler için sigortacı veya Acente iade yapmaz.
Rezervasyon iptalleri; Kesin rezervasyon yapıldığı tarih itibariyle sigorta güvencesindedir. Mücbir sebepler kapsamına giren tüm sebepler için rezervasyon yapıldığı tarihte yapılan tüm ödemeleri sigorta karşılar.
Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.
Hizmeti satın alan, hizmetin başlamasına 20 Gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 20-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını Acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

 

3.Vize Bilgileri

Bursa Çanakkale Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Tur Bilgileri

 • 242 316 90 04

Benzer Turlar

Antalya Çıkışlı Kapadokya Turu

Antalya Çıkışlı Kapadokya Turu

4 Gece

02.06.2022

1.400,00 TL

Gap Turu-Uçaklı

Gap Turu-Uçaklı

6 Gece 7 Gün Ekstra Tur Yok

19.06.2022

5.600,00 TL

Baştan Sona Karadeniz Batum Turu

Baştan Sona Karadeniz Batum Turu

9 Gece 10 Gün Ekstra Tur Yok

08.07.2022

4.500,00 TL

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2