Doya Doya Eskişehir Turu

Anatalya cıkışlı olarak planladığımız Eskişehir turumuzla Porsuk çayı adalar, Kurşunlu Camii Külliyesi, Şelale Park, Sazova Parkı, Atlıhan Elsanatları Çarşısı, Kent Park,  Odun Pazarı Evleri gibi bir çok yeri rahat ve ayrıntılı gezme fırsatı bulacaksınız

1. Gün:

Gece toplanma noktalarından katılımcılarımız alındıktan sonra gece yolculu yapıyoruz. Yaklaşık sekiz saat sürecek yolculuğumuz arsından Eskişehire sabah erken saatlerde varmış olacağız


2. Gün:

Yolculuğumuzun ardından Eskişehir’in adını duyurmuş en güzel parklarından biri olan Şelale Park varıyuz buradaki gezimiz ve fotoğraf molamızın ardından 
Balmumu Müzesi ni gezeceğiz dünyaca tanınan yaklaşık 160 kişinin balmumu heykellerinin sergilendiği müzeyi geziyoruz. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra Odun Pazarı Evlerini gezeceğiz Anadolu Türk mimarisinin en güzel örneklerini göreceğimiz gezimizde bol fotoğraflık zamanımız olacak.Buradakigezimizin ardından 2007 yılında Büyükşehir Belediyesi, Anadolu Üniversitesi ve Cam Dostları Grubu’nun işbirliği ile kurulmuş olan Eskişehir ili Odunpazarı ilçesi Merkez sınırları içerisinde yer alan Çağdaş Cam Sanatları Müzesini gezeceğiz. Buradaki gezimizi de tamamladıktan sonra Eskişehir’in çok önemli bir değeri olan lüle taşının yeniden tüm dünyada etkin tanıtımı ve pazarlanması, ayrıca  lüle taşı ustalarımızın himaye ve teşvik edilmesi için 2005 yılında kurulmuş olan Atlıhan El Sanatları Çarşısını gezeceğiz. Buradaki gezimizi yeterli bir zamanda tamamladıktan sonra; 16. yüzyıl Osmanlı dönemine ait Kurşunlu Külliyesi gezimiz olacak buradaki rehberimizin anlatımları ardından da 1961 yılında Türkiyede yapılan il arabayı görmeye gidiyoruz. Daha sonra Eskişehir kent parkı geziyoruz. Buradaki serbest zamanımızın ardından Porsu çayıkenarına serbest zaman veriyoruz dileyen misafirlerimiz porsuk çayı ve adalar tekne turu papabilirler Ardından otelimize gçiyoruz.

Konaklama : Marlot Hotel-Modernity Hotel vb


3. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası 4000 metre kara üzerinde kurulu ve sahipolduğu alanla Türkiyedeki en büyük parklarından biri olan Sazova Parkını gezeceğiz burada vereceğimiz serbest zamanla ayrıntılı bir gezi yapma şansı bulacaksınız. Ardından su altı tünyasını gözlemleyebileceğimiz 2400 m2 kapalı alan içerisinde 30’dan fazla tematik akvaryumun yanısıra 19 metrelik akvaryum tüneli, zehirli ve tropik amfibik türlerin sergilendiği 6 adet teraryumu gezeceğiz. Buradaki gezimizi de tamamladıktan sonra öğle yemeğimizi alacağız ve sonrasında Musa özü Tabiat parkına geçiyor ve be serbest zaman veriyoruz bark içerisinde yürüyüş vapabilir çay içebilir ve güzel manzaraları fotğraflayabilirsiniz. Ardından Porsuk barajını da fotoğrafladıktan sonra Kütahya üzerinden dönüş yolculuğumuza başlıyoruz 


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Ulaşım hizmetleri
Konaklama hizmetleri
Konaklamalarda alınan sabah kahvaltısı ve akşam yemeği
Araç içi ikramlar
Rehberlik hizmetleri
Seyahat sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Otel dışında alınan yemekler
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Poesuk çayı tekne turu

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  1.Ek Bilgiler

  Araçlarımız en çok 5 yaşında yeterli donanıma sahip iki şoförlü 46 kişilik araçlardır. Fazla gelebilecek taleplerden dolayı ek kontenjan açılmaz.

  Programda eksik bırakılmamak koşulu ile gezi yerleri sıralamasında değişiklik yapma hakkı Acente yetkilisine veya Rehbere aittir ve gerekli görüldüğünde uygulanır.

  Konaklamada 3, kişiler için bazı otel hizmetlerinde ek yatak konularak hizmet verilebilir bunda acentenin sorumluluğu yoktur.

  Konaklamalarda oda terliği bulunmayan oteller olabilir bu ihtiyaç için tedbir almak katılımcının sorumluluğundadır.

  Tur esnasında kaybolan veya unutulan eşyalardan Acente sorumlu değildir Gerekli dikkati göstermek katılımcının sorumluluğudur.

  1 Gün ve üzeri konaklamalı turlarda otobüs içinde oturma düzeni rotasyon uygulanarak gerçekleştirilir ve tüm katılımcılar bu düzene uyma zorunluluğu vardır.

  Konaklamalı turlarımızda Araç içinde oturma düzenimizi sistemimiz otomatik olarak belirlemektedir sonraki günlerde rotasyon uygulanır

  2.İptal Şartları

  Rezervasyon iptalleri; Kesin rezervasyon yapıldığı tarih itibariyle sigorta güvencesindedir. Mücbir sebepler kapsamına giren tüm sebepler için rezervasyon yapıldığı tarihte yapılan tüm ödemeleri sigorta karşılar.

  Sigorta poliçesinde Mücbir Sebepler kapsamında olmayan mazeretler için sigortacı veya Acente iade yapmaz.

  Rezervasyon iptalleri; Kesin rezervasyon yapıldığı tarih itibariyle sigorta güvencesindedir. Mücbir sebepler kapsamına giren tüm sebepler için rezervasyon yapıldığı tarihte yapılan tüm ödemeleri sigorta karşılar.

  Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

  Hizmeti satın alan, hizmetin başlamasına 20 Gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 20-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını Acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

  3.Vize Bilgileri

  Doya Doya Eskişehir Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ  Tur Bilgileri

  • 242 316 90 04

  Benzer Turlar

  Baştan Sona Karadeniz Batum Turu

  Baştan Sona Karadeniz Batum Turu

  9 Gece 10 Gün Ekstra Tur Yok

  29.08.2020

  1750.00 TL

  Gap Turu-Uçaklı

  Gap Turu-Uçaklı

  6 Gece 7 Gün Ekstra Tur Yok

  17.10.2020

  2680.00 TL

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2