Uçaklı Gap Turu

2100.00 TL

Antalyadan Uçakla çıkışını yapacağımız Gap Turumuz 4 Gece konaklamalı 5 gün sürecek Güney Doğu yu ana hatlarıyla gezeceğimiz programımız daha ekonomik olmakla birlikte rahat bir gezi imkanıda sunacak

1. Gün:

Sabah erken saatlerde katılımcılarımız bulundukları en yakın yerlerden hava limanı servisleri yapıldıktan sonra (çıkış tarihinden bir gün önce saat ayarlamaları yenilenip SMS yoluyla duyurulacak -fiyata dahil) Sabah Antalya Hava Limanından Adana ya 07:30 Sunekspres Hava yollarıyla uçacacağız. Yaklaşık bir saatlik uçuşumuzun ardından Adana ya varmış olacağız. Bagajlarımızı aldıktan sonra orada bizi bekleyen otobüsümüzde daha önce bilgisayar programı tarafından belirlenerek sizlere bildirilen şekilde otobüsteki yerlerimizi alıyoruz.(Daha sonra oturma düzeni her gün gün sayısına göre belirlenen şekilde değişecek) Adana dan yaklaşık 2 saat sürecek bir yolculuğun ardından Hataya varıyoruz ilk gezi yerimiz Harbiye Şelalesi olacak efsanalere konu olan Şelale sizlere müthiş bir görsellik sunacak. Ardından Hatayın uzun çarşısını gezmek ve öğle yemeği yemek için serbest zamanımız olacak. Yemeğimizi de aldıktan sonra Habibi Naccar Cami Dünyada ilk kilise olarak kullanılan Saint Pierre Kilisesi ve Hatay Müzesini geziceğiz gezimizin ardından konaklama ve akşam yemeği için Gaziantepe geçiyoruz.

Konaklama ve Akşam yemeği Gazi antep Ravanda Hotel VB 


2. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında ilk olarak Bakırcılar çarşısı-Elmacı Pazarını da gezerek Tahmis Kahvesinde değişik aromalarda kahvelerimizi yudumluyoruz. Buradaki molamızın ardından Türkiye'nin en büyük müzelerinden Mozaik Müzesini de ziyaret ettikten sonra öğle yemeği için Antep'in lezzetlerine erişebilmek için zaman ayırıyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Halfeti'ye doğru yola çıkıyoruz. Yüzyıllardır birçok medeniyete ev sahipliği yapmış. 2000 yılında Birecik Barajı'nın yapılmasıyla yarısı sular altında kalan diğer yarısında ise çoğunlukla terk edilmiş yerleşim yerleri oluşturulan Halfeti, saklı bir cennet olarak ilçede en çok ziyaret edilen yerlerin başında geliyor. Burada tekne gezisi ve fotoğraflamalarımızın ardından Akşam eğlencemiz ve yemeğimiz Sıra Gecesine (Ekstra)doğru Şanlıurfa ya geçiyoruz.

Konaklama ve Akşam yemeği = Şanlı:Urfa : Nevali Otel vb


3. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Harran'a hareket ediyoruz. Harran Üniversitesi , Konik Harran evlerini görüyor ve fotoğraflıyoruz. Ardından tarih bilgilerimizin tekrardan gözden geçirmemizi sağlayan ve muhtemelen Dünyanın ilk Tapınağı olarak bilinen Göbekli Tepe ye gidiyoruz . Buradaki gezimizde de rehberimizin anlatımları eşliğinde gerçekleştirdikten sonra Yöreye özgü Öğle yemeğimizi almak üzere restoranımızda yerlerimizi alıyoruz. Yemek sonrasında Urfa gezimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Halil ür Rahman ve Rızvaniye Camileri, Balıklı Göl, Ayn el Zeliha Gölü, Hz İbrahim Makamı göreceğimiz yerler arasında . Adiyamana hareket ediyoruz. Karakuş Tümülüssü ve Candere Köprüsünü de göreceğimiz gezide Minibüslerle ekstra olarak çıkacağız Nemrut Dağına burada rehberimizin anlatımları sonrası fotoğraf molası veriyor gün batımını da fotoğrafladıktan sonra Konaklama ve akşam yemeği için otelimize geçiyoruz.
Konaklama : Adıyaman Hilton Otel VB


4. Gün:

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında araçtaki yerlerimizi alıyor. Yolculuğumuz Diyarbakır: Buradaki gezimizin ilk durağı 5 Haremi olarak da bilinen ulu cami olacak.Hemen ardından eski Diyarbakır evleri örneği olan Cahit Sıtkı Tarancı müze evini ziyaret ediyoruz. Buradaki gezimizin ardından meşhur Sülüklü Handa ateşte pişirilen Türk Kahvelerinden içme şansımız olacak. Daha sonra dünyada eşi benzeri olmayan Diyarbakır surları üzerinde Keçi Burcuna geçiyoruz.Burada hatıra fotoğraflarını aldıktan sonra tarihi 10 000 yıl öncesine dayanan fakat baraj yapımı çalışması sonucu bir kısmı taşınmış ve çoğu kısmı sular altında kalan Hasan Keyfe gideceğiz. Burada rehberimizin anlatımları sonrası konaklama ve akşam yemeği için otelimize geçiyoruz
Konaklama Midyat Matiat Otel VB


5. Gün:

Güne otelimizde alacağımız kahvaltıyla başlayacağız. Kahvaltının ardından birçok filmin çekildiği eski bir Midyat evi olan Devlet konuk Evi ni ziyaret ediyoruz.Midyat mimarisi hakkında rehberimizin anlatımları sonrasında Teras bölümünden eski Midyat'ı görüp hatıra fotoğrafları çekme fırsatımız olacak ardından Mardine geçiyoruz. . 650 yıl boyunca dünyada bütün Süryanilerin merkez patrikliğini yapan Deyrülzafaran Manastırına geçiyoruz. Burada güneş tapınağı ve ana kilise bölümlerini gezip rehberimizden detaylı bilgiler ediniyoruz. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra Dara Antik kentine geçiyoruz. Burada önce Necropol alanını daha sonra su kanallarını ve devasa su sarnıcını göreceğiz.Kalan zamanımızı Mardin sokaklarında geçirip Uçağımıza yetişmek üzere Diyarbakıra geçiyoruz. Uçağımız Sun ekspres Havayolları Kalkış saati 20:30 yaklaşık 2 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Antalya havalimanına iniş yapacağız burada bizleri bekleyuen servis araçlarımız bizleri aldıkları yerlere brakacak ve bu şekilde gezimiz son bulacak


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Gidiş dönüş Uçak Biletleri
Antalya -Alanya - Manavgat - Serik Hava limanı servisi
Yarım Pansiyon Konaklamalar
Otellerde alınan sabah kahvaltıları
Otellerde alınan Akşam yemekleri
Rehberlik Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Özel Harcamalar
Otel dışında alınan yemekler
Sıra gecesi etkinliği
Nemrut Dağı Minibüs Ücreti
Halfeti tekne turu

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  23 Haziran • 13 Ekim

  Tur Fiyatları

  Tarih İki Kişilik Odada
  Kişi Başı
  Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
  23.06.20212.100,00 TL2.500,00 TL 2.100,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 600,00 TL
  6 - 12 Yaş 1.700,00 TL
  Taksitler »
  13.10.20212.100,00 TL2.500,00 TL 2.100,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
  3 - 6 Yaş 600,00 TL
  6 - 12 Yaş 1.700,00 TL
  Taksitler »

  1.Ek Bilgiler

  Araçlarımız en çok 5 yaşında yeterli donanıma sahip iki şoförlü 46 kişilik araçlardır. Fazla gelebilecek taleplerden dolayı ek kontenjan açılmaz.

  Programda eksik bırakılmamak koşulu ile gezi yerleri sıralamasında değişiklik yapma hakkı Acente yetkilisine veya Rehbere aittir ve gerekli görüldüğünde uygulanır.

  Konaklamada 3, kişiler için bazı otel hizmetlerinde ek yatak konularak hizmet verilebilir bunda acentenin sorumluluğu yoktur.

  Konaklamalarda oda terliği bulunmayan oteller olabilir bu ihtiyaç için tedbir almak katılımcının sorumluluğundadır.

  Tur esnasında kaybolan veya unutulan eşyalardan Acente sorumlu değildir Gerekli dikkati göstermek katılımcının sorumluluğudur.

  1 Gün ve üzeri konaklamalı turlarda otobüs içinde oturma düzeni rotasyon uygulanarak gerçekleştirilir ve tüm katılımcılar bu düzene uyma zorunluluğu vardır.

  Konaklamalı turlarımızda Araç içinde oturma düzenimizi sistemimiz otomatik olarak belirlemektedir sonraki günlerde rotasyon uygulanır

  18 Yaş altında ki çocuklar yurt dışı çıkışlarda anne veya babanın yanında bulunmaması durumunda yanında bulunmayan ebeveynin noter onaylı Muvafakatname vermesi gerekmektedir

  Günü birlik gezilerde oturma düzeni yoktur ve yer tahsis edilmez
  ***Pandemi sürecinde araç oturma düzeni*** ;
  *Aynı haneden olan kişilerin veya birbirini yakından tanıyan kişilerin yanyana oturmasına izin verilecek. 
  *Tek kişi katılım sağlayacak olanların tek başına seyahat etmesi sağlanacak..
  *Araç içinde maske takılması zorunludur.
  *Toplu fotoğraf çekilmesi ve yakın yürüyüşler sakıncalı görülmektedir.

  2.İptal Şartları

  NOT: REZERVASYONLAR ÖN ÖDEMELİ OLARAK ALINACAKTIR. PANDEMİ SÜRECİ İLE İLGİLİ VEYA BENZERİ BİR OLUMSUZLUK İHTİMALİNDE RESMİ BİR AÇIKLAMA OLMAKSIZIN TUR PROGRAMI İPTAL EDİLECEKTİR. BU KARAR  İNSİYATİFİ SADECE TOLİMTURA AİTTİR. 
  OLASI BİR İPTAL DURUMUNDA İPTAL DUYURUSU YAPILDIĞI TARİH İTİBARİYLE TUR PROGRAMI İÇİN YAPILAN ÖN ÖDEMELER 3 GÜN İÇİNDE İADE EDİLECEKTİR

  REZERERVASYON YAPAN KATILIMCILAR BU KOŞULLARI KABUL ETMİŞ SAYILACAKTIR
  Rezervasyon iptalleri
  ; Kesin rezervasyon yapıldığı tarih itibariyle sigorta güvencesindedir. Mücbir sebepler kapsamına giren tüm sebepler için rezervasyon yapıldığı tarihte yapılan tüm ödemeleri sigorta karşılar.

  Sigorta poliçesinde Mücbir Sebepler kapsamında olmayan mazeretler için sigortacı veya Acente iade yapmaz.

  Rezervasyon iptalleri; Kesin rezervasyon yapıldığı tarih itibariyle sigorta güvencesindedir. Mücbir sebepler kapsamına giren tüm sebepler için rezervasyon yapıldığı tarihte yapılan tüm ödemeleri sigorta karşılar.

  Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

  Hizmeti satın alan, hizmetin başlamasına 20 Gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 20-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını Acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

  3.Vize Bilgileri

  Uçaklı Gap Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  • * Konaklama 4 Gece
  • * Ziyaret Yerleri : Hatay Gaziantep Halfeti Urfa Harran, Göbekli Tepe Adiyaman Nemrut Diyarbakır Hasankeyf Midyat Mardin
  • * Kalkış Yeri: Alanya Manavgat Serik ve Antalya içinden sevis hizmeti verilerek Antalya Hava limanından sağlanacak
  • 242 316 90 04

  Benzer Turlar

  Uçaklı Gap Turu

  Uçaklı Gap Turu

  4 Gece 5 Gün

  23.06.2021

  2.100,00 TL

  Baştan Sona Karadeniz Batum Turu

  Baştan Sona Karadeniz Batum Turu

  9 Gece 10 Gün Ekstra Tur Yok

  02.07.2021

  1.900,00 TL

  Antalya Çıkışlı Batı Karadeniz Turu

  Antalya Çıkışlı Batı Karadeniz Turu

  2 Gece 3 Gün

  15.07.2021

  760,00 TL

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2