Antalya Çıkışlı Uçaklı Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu

 • Antalya Çıkışlı Uçaklı Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu
 • Antalya Çıkışlı Uçaklı Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu
 • Antalya Çıkışlı Uçaklı Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu
 • Antalya Çıkışlı Uçaklı Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu
 • Antalya Çıkışlı Uçaklı Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu
 • Antalya Çıkışlı Uçaklı Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu
 • Antalya Çıkışlı Uçaklı Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu
 • Antalya Çıkışlı Uçaklı Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu
 • Antalya Çıkışlı Uçaklı Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu

    

 UÇAKLI DOĞU KARADENİZ BATUM TURU 
Aktarmasız Antalya Trabzon - Trabzon Antalya Uçuşları
7 farklı yayla gezisi dahil

Kontenjan 15 Kişi 

         Çıkış  Tarihi          
11.08.2023
 

 Ekstra Tur yok 

En güzel Yaylar + En iyi yöresel yemekler + Bölgenin en iyi konaklamaları + Boş geçen gün yok + En rahat ve doyurucu gezi imkanı + Kaliteli müşteri pörtföyümüzle eğlenceli ve kültür dolu bir gezi + Uygun şartlara göre eklenebilecek süpriz geziler + Herzaman olduğu gibi eksiği olmayan fazlası olan bir gezi + Karadenizli bir acenta olarak Tolim Tur refakati + % 100 sizin için hazırlanan memnuniyet odaklı bir gezi + Herkesin eşit imkanlarla katılabileceği bir gezi 

   10900 TL  

  VADE FARKSIZ 6 TAKSİT İMKANI  

Ön ödemesiz rezervasyon imkanı

0542 316 90 04

 

Turumuzda rezervasyonlar ücretsiz ve opsyonlu olarak yapılabilmektedir. Kesin rezervasyonlar tur kontenjanı dolunca veya tur tarihine dört gün kalımı sizi aradığımızda verdiğiniz teyit doğrultusunda kesinleşip resmileştirilecektir. 

1. Gün: Atasofya Sümela Manastırı Atatürk Köşkü
Antalya Hava limanında 07:45 de buluşarak Sunekspres Trabzon uçuşumuzda yerlerimizi alacağız. Yaklaşık bir buçuk saatlık yolculuğumuz ardından Trabzon da bizleri bekleyen aracımızda yerlerimizi alarak gezimize başlıyoruz.
İlk gezi yerimiz Trabzon Ayasofya cami olacak, burada rehberimizin anlatımları sonrası Atatürk köşküne geçeceğiz(Atatürk köşkü 2022 tarihi itibariyle tadilata gireceği bilgisi var. Ziyarete açıksa gideceğiz) Ardından Sümela Manastırı ziyaretimiz olacak manastır gezimizi tamamladıktan sonra Konaklama için otelimize geçeceğiz.

 
Konaklama Ayder
2. Gün: Çinciva Köprüsü - Zilkale Polevit Şelalesi - Sal Yaylası - Pokut Yaylası - Hazindak Yaylası
Otelde alacağımız kahvaltı sonrası Minibüslerimizde yerlerimizi alıp  Çinciva köprüsü, Zilkale - Polevit Şelalesi, Sal ve Pokut Yaylası,   Hazindak Yaylası gezimizi yapacağız.
Yaylalar arasında en çok ilgi çeken, dağcıların ve doğa sevdalılarının merakı; bulut denizleri ile Kaçkar Dağ Silsilesini en geniş çerçevede göreceğiz. Karadeniz’in etkileyici manzaraları ile Pokut - Sal Yaylaları arasında orman içi bir yürüyüş yaparak İyi ki buradayım diyebileceğiniz bir gün geçireceğiz. Öğle yemeğimizi yöresel olarak Sal Yaylası’nda isteğe bağlı alacağız.
Yemek sonrası Hazindak Yaylası’nı gezeceğiz burada vereceğimiz fotoğraf molamızın ardından bölgenin  yüksek şelalesi olan Palovit Şelalesi tüm ihtişamı ile görüntüleme fırsatımız olacak. . Güzergâhımız üzerinde  Zilkale’yi de ziyaret edeceğiz. Zilkale her açıdan inanılmaz ve muhteşem bir konumda ve muhteşem bir manzaraya sahip. Ardından yörenin en büyük ve en eski köprüsü olan; Şenyuva (Çinçiva) Köprüsü'nü görüp otelimize geçeceğiz
Konaklama:   Ayder
3. Gün: Avasur Yaylası - Huser Yaylası - Ayder
Otelde yapacağımız kahvaltının ardından ilk gezimiz Avusor Yaylası olacak eşsiz güzellikteki bu yaylamızda vereceğimiz molalar arından sonraki gezimiz Huser yaylası olacak. Şansımız yaver giderse Karadeniz de yaşayacağının en güzel doğa olaylarından biri olan bulut denizinde gün batımı seyir edeceğiz. Ayrıca; Kaçkar dağlarının görkemli zirvelerini Karadeniz’e kadar uzanan yemyeşil vadileri seyrederek Kalan zamanımızı da Ayder de geçirerek günü tamamlayacağız.
Konaklama: Ayder veya Ardeşen
4. Gün: Karagöl - Batum
Sabah otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından Artvin Hopa ilçesini geçerek Çoruh nehrini takip ederek, toplam iki buçuk saatlik bir yolculuktan sonra Borçka ilçe merkezine varıyoruz. Buradan küçük araçlar ile Borçka ilçe Merkezi’ne 27 km. mesafede, deniz seviyesinden 1450 metre yükseklikte bulunan 19.yy başlarında, bugünkü ''Klakur (Aralık) Yaylası'nın yakınlarındaki bir tepe'nin heyelan sonuncunda önünün kapanmasıyla oluşan cennet yeşili Karagöl'e ulaşıyoruz. Karagöl'e etrafındaki ormanlarla yürüyüş ve Fotoğraf molası sonrası Öğle yemeğimizi almak için Borçka ilçesine doğru harekete geçiyoruz burada alacağımız öğle yemeğimizin ardında Batum’a doğru harekete geçiyoruz burada geçireceğiniz saatlerde sınır yok Batum’ma dair görülecek ne varsa bölgeden alacağımız rehber eşliğinde birlikte yaşayacağız günü tamamladıktan sonra otelimize geçiyoruz.
Konaklama: Ardeşen veya Fırtına vadisi
5. Gün: Uzun Göl- Kerester Yaylası- Yöresel Alışverişler
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası yöresel alış verişler yapabileceğimiz Rize Bezleri atölyesi ve satış mağazasını gezeceğiz. Ardından Sürmene Bıçak Atöltesi Çay fabrikası gezilerini tamamladıktan sonra Karadenizin en çık sevilen yerlerinden biri olan Uzun Göl yaylasına çıkacağız burada geçireceğimiz serbest zaman ve fotoğraf molasından sonra zamanımız olursa Kerester yalasına hareket edeceğiz. Burada geçireceğimiz güzel zamanların ardından hava limanına geçip turumuzu sonlandıracağız.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Gidiş Dönüş Uçak Biletlerii
Tüm Yayla Gezileri
Otelleri Sabah Kahvaltısı
Otellerde Akşam yemeği
Seyahat Sigortası
Rehberlik Hizmetleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Öğle Yemekleri
Batum çıkış Harcı
Batum Turu 

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  Tur Fiyatları

  1.Ek Bilgiler

  Turumuzda rezervasyonlar ücretsiz ve opsyonlu olarak yapılabilmektedir. Kesin rezervasyonlar tur kontenjanı dolunca veya tur tarihine dört gün kalımı sizi aradığımızda verdiğiniz teyit doğrultusunda kesinleşip resmileştirilecektir. 
  Kesin rezervasyonlar verdiğiniz teyit doğrultusunda resmileştirildikten sonra ön ödemeleriniz havale, kredikartı, yada nakit olarak istenecektir. Kalan ödemeler tur esnasında nakit, havale yada 6 taksit imkanıyla kredi kartı ödemesi olacak alınacaktır. 

  Rezervasyon iptalleri; Kesin rezervasyon yapıldığı tarih itibariyle sigorta güvencesindedir. Mücbir sebepler kapsamına giren tüm sebepler için rezervasyon yapıldığı tarihte yapılan tüm ödemeleri sigorta karşılar.

  Sigorta poliçesinde Mücbir Sebepler kapsamında olmayan mazeretler için sigortacı veya Acente iade yapmaz.

  Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.
   

  YURY DIŞI ÇIKIŞLARI İLE İLGİLİ
  Gürcistan sınır geçişinde kimliklerdeki deformasyona bağlı yaşanacak problemlerden TOLİMTUR sorumlu değildir. Gürcistan Bebekler, Çocuklar dâhil kimliklerde fotoğraf talep etmektedir. (Fotoğraf olması zorunludur)
  *Kimliklerin yıpranmamış olmakla birlikte son 10 yıl içerisinde yenilenmiş olması ve çipli yeni kimlik kartı olması gerekmektedir.
  *Geçişlerde kolaylık sağlanması açısından geçişlerde kullanacağınız kimlik haricinde ehliyet –pasaport gibi resmi kurumlardan alınmış belgelerin bulundurulması geçiş kolaylığı sağlayacaktır.
  *Ailesi ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin BATUM’ a geçişleri için NOTERDEN Hem anne hem babadan onaylı ONAYLI MUVAFAKATNAME almaları gerekmektedir.
  * Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya (alkol - sigara vb.) getirebilme hakkı kişi başı liet(40derece için) bir karton sigara şeklinde uygulama vardı.
  *Gürcistan’ın getirdiği yasayla; Gürcistan Polisi, ülke girişlerinde hiçbir ilacı kabul etmiyor. İlaç bulunduran kişiye hemen yasal işleme başlıyor. Günübirlik girişlerde gün içinde kullanacağınız bir tek adet ilacı kâğıda sararak yanınıza alabilirsiniz.
  * Yurt dışından Türkiye'ye pasaportla giriş yapmış olan yabancı misafirlerin Gürcistan’a gidip Türkiye'ye dönebilmesi için Türkiye'ye çoklu (multiple) vize girişi almış olmaları gerekir. Ayrıca Gürcistan Hükümeti’nin pasaportların ya da kimliklerin ait olduğu ülkelerle olan vize protokolüne göre Vizeli/Vizesiz geçiş sağlanacaktır. KKTC vatandaşları, Türkiye'ye giriş yaparken TC kimliklerini kullanarak girmeleri halinde, Gürcistan’a da TC kimlikleriyle girebileceklerdir. Avrupa Birliği pasaportuyla Türkiye'ye giriş yapan KKTC vatandaşları da Türkiye'ye dönebilmek için Çoklu (multiple) vize almış olmaları gerekir.
  * Batum’a geçilecek günde sınır kapısında yaşanacak yoğunluk nedeniyle, sabah otelden erken çıkış yapılabilir. Ya da aynı şekilde akşam otele çok geç giriş yapılabilir. Bu durumda otelde sabah kahvaltısı ya da akşam yemeği alınamayabilir.
  * Kalınacak yayla otelleri Bungalov ve standart yayla oteli yapısına sahip olup, konaklamaların tümü otel tarafından belirlenir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur.
  * Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
  * Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur.
  * Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.(Yemeklerin alınmasının uzun vakitler almaması için gerekli bir koşuldur.
  Programda Gecen yayla gezileri yağış ve yol durumuna göre değişebilir. Yağış Göçük ve benzeri şeylerden dolayı programda var olan ama gerçekleştirme şansımız olmayan turlar için farklı yayla gezileri yapılacaktır.

   

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri

  Antalya Çıkışlı Uçaklı Doğu Karadeniz Yaylaları ve Batum Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

  Bu tur için toplam puanınız

  Tur ne kadar eğlenceliydi?

  Rehberler ne kadar ilgiliydi?

  Oteller / yemekler nasıldı?

  Tur güzergahı nasıldı?


  Tur Bilgileri

  • Tur Süresi

   4 Gece Konaklama

  • Konaklama

   3* 4* Oteller

  • Ulaşım

   Uçaklı

  • Gezilecek Yerler

   Atasofya Sümela Manastırı Atatürk Köşkü - Çinciva Köprüsü - Zilkale Polevit Şelalesi - Sal Yaylası - Pokut Yaylası - Hazindak Yaylası - Avasur Yaylası - Huser Yaylası - Ayder - Karagöl - Batum - Uzun Göl- Kerester Yaylası

  • Kalkış Yeri

   Antalya

  • Telefon

   0242 316 90 04 - 0542 316 90 04

  Benzer Turlar

  Adrasan Suluada Yat Turu ( HER GÜN )

  Adrasan Suluada Yat Turu ( HER GÜN )

  Günübirlik

  Hergün

  600,00 ₺

  Antalya Çıkışlı Büyük Balkan Turu

  Antalya Çıkışlı Büyük Balkan Turu

  7 Gece Konaklama

  25.11.2023

  770,00 €

  Batı Karadeniz Turu Maşukiye Rotası

  Batı Karadeniz Turu Maşukiye Rotası

  2 Gece Konaklamalı

  25.10.2023

  4.700,00 ₺

  Antalya Çıkışlı Kıbrıs Turu

  Antalya Çıkışlı Kıbrıs Turu

  2 Gece Konaklama 3 Gün Gezi

  15.11.2023

  9.600,00 ₺

  Kaplıca Turu (Safran Termal Hotel 3 Gece Konaklamalı)

  Kaplıca Turu (Safran Termal Hotel 3 Gece Konaklamalı)

  3 Gece 4 Gün

  13.11.2023

  9.000,00 ₺

  Bursa Çanakkale Turu (1 Gece Konaklamalı)

  Bursa Çanakkale Turu (1 Gece Konaklamalı)

  1 Gece Konaklama

  16.11.2023

  3.500,00 ₺

  © 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2