Alaçatı Ot Festivali Turu

240.00 TL

Alanyan Manvgat Serik ve Antalya çıkışlı olarak hazırladığımız Alaçatı Ot Festivali Turu en iyi ve en ekonomik program olarak her yıl hizmetinizde

1. Gün:

Rezervasyon yaparken size seçenek olarak sunduğumuz  Noktalarıdan hareketle gece yolculuğu yapıyoruz 
 


2. Gün: Çeşme - Alaçatı

Yolculuğumuz sırasında vereceğimiz ihtiyaç ve kahvaltı molaları ardından Alaçatıya varıyoruz. Alaçatıda kendine özgü mimarisi, asma bahçeleri, Arnavut kaldırımlı sokakları, yöresel ürünleri ve yel değirmenleri ni gezdikten sonra rengarenk yöresel giysileri giymiş halkı, doğadan topladıkları çeşitli otlarını araçlarına yüklemiş kadınları, festivale renk katan ve daha birçok görsellere sahip olan Alaçatı Ot Festivali alanına geçeceğiz buradaki gezimizde serbest zaman verilerek herkesin belli bir saatte toplanacağı bir nokta belirleyeceğiz. Bu serbest zaman da geçirdiğimiz keyifli dakikalar sonrası bir sonraki gezi alanımız olacak olan Çeşme'ye keşfe çıkıyoruz. Burada II. Beyazıt tarafından 1508'de Aydın Valisi Mir Haydar’a yaptırılan ve günümüzde müze olarak kullanılan Çeşme Kalesini ziyaret ediyoruz. Kalenin İçinde ayrıca Çeşme Arkeoloji Müzesi de bulunmaktadır. Bu ziyaretten sonra kısa bir Çeşme gezisinin ardından. Akşam saatlerinde konaklama ve akşam yemeği için Kuşadası’ndaki otelimize doğru harekete geçiyoruz.

Konaklama = 5* OTELLER - Tusan Beach Resort vb


3. Gün: Meryem Ana Kilisesi-Efes Antik Kenti-Şirince

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrasında Meryem Ana'nın son yıllarını Jean (Yuhanna) ile birlikte geçirdiği Meryem Ana Kilisesi'ni tarihi temaları rehberimizin anlatımlarıyla birlikte geziyoruz. Sonra İyonya'nın ilk on iki şehrinden biri olan Efesantikkenti ne hareket ediyoruz. MÖ 300 yıllarında kurulmuş Efesantik kentini rehberimizin anlatımlarıyla birlikte keşfediyoruz. Buradaki gezimizi bitirdikten sonra öğle yemeğimizi de alacağımız Şirince kasabasına doğru harekete geçiyoruz. Yöresel ürünleriyle ve yeniye meydan okuyan yapıları keşfetmek için serbest zaman veriyoruz. Kızgın kumda hazırlanmış değişik aromaları seçme şansına sahip olabileceğiniz Türk Kahvesinin muhakkak tadına bakmalısınız. Buradaki gezimizi de bitirdikten sonra dönüş yolculuğu için araçtaki yerlerimizi alıyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Gidiş - Dönüş Ulaşım
Otel Konaklamaları
Otel de alınan ; Sabah Kahvaltıları ve Akşam yemekleri
Rehberlik Hizmetleri
Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm ekstra harcamalar
Otel dişında alınana yemekler ve içecekler
Ören yerleri giriş ücretleri

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Alanya Alanyum Alışveriş Merkezi (21:30)
 • Alanya 25 Mtr Lik Yol (21:35)
 • 1 Antalya Güzeloba Kipa (22:00)
 • 1 Antalya Laura Alışveriş Merkezi Otopark (22:05)
 • 1 Antalya Özgürlük Bulvarı (22:05)
 • 2 Antalya Dedeman Yolu Tolimtur Ofis Önü (22:10)
 • Manavgat Side Kavşağı Total İstasyon (22:15)
 • 2 Antalya Eski Komaş (22:25)
 • 2 Antalya Burh.Onat Onadolu Has Karşısı (22:30)
 • 3 Antalya Mevlana BP Petrol Önü (22:35)
 • 3 Antalya Mevlana Ziraat Bankası (22:40)
 • 4 Antalya Yüzüncü Yıl Vakıfbank (22:45)
 • 4 Antalya Yüzüncü Yıl Samanyolu Pastanesi (22:50)
 • 5 Antalya 5M Migros (23:00)
 • Serik Öğretmen Evi (23:00)
 • 5 Antalya Konyaaltı Eski Turkay Otel (23:10)
 • 5 Antalya Uncalı Çevikkuvvet (23:25)
 • Antalya Otogar Karşısı (23:40)

1.Ek Bilgiler

Tur biniş noktaları Turun çıkış tarihinden bir gün önce katılımcıların bulundukları en yakın noktalardan alınmalarını sağlayacak şekilde güzergâh düzenlenip katılımcılara SMS yoluyla saat bildirimi yapılacaktır.

Araçlarımız en çok 5 yaşında yeterli donanıma sahip iki şoförlü 46 kişilik araçlardır. Fazla gelebilecek taleplerden dolayı ek kontenjan açılmaz.

Programda eksik bırakılmamak koşulu ile gezi yerleri sıralamasında değişiklik yapma hakkı Acente yetkilisine veya Rehbere aittir ve gerekli görüldüğünde uygulanır.

Konaklamada 3, kişiler için bazı otel hizmetlerinde ek yatak konularak hizmet verilebilir bunda acentenin sorumluluğu yoktur.

Konaklamalarda oda terliği bulunmayan oteller olabilir bu ihtiyaç için tedbir almak katılımcının sorumluluğundadır.

Tur esnasında kaybolan veya unutulan eşyalardan Acente sorumlu değildir Gerekli dikkati göstermek katılımcının sorumluluğudur.

1 Gün ve üzeri konaklamalı turlarda otobüs içinde oturma düzeni rotasyon uygulanarak gerçekleştirilir ve tüm katılımcılar bu düzene uyma zorunluluğu vardır.

Günü birlik gezilerde oturma düzeni yoktur ve yer tahsis edilmez.

2.İptal Şartları

Rezervasyon iptalleri; Kesin rezervasyon yapıldığı tarih itibariyle sigorta güvencesindedir. Mücbir sebebler kapsamına giren tüm sebepler için rezervasyon yapıldığı tarihte yapılan tüm ödemeleri sigorta karşılar.

Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Hizmeti satın alan, hizmetin başlamasına 20 Gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici, hizmetin başlamasından 20-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 15 günden az bir süre kala ise tamamını Acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.

3.Vize Bilgileri

Alaçatı Ot Festivali Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZTur Bilgileri

 • 242 316 90 04

Benzer Turlar

Adana Portakal Çiçeği Festivali Turu

Adana Portakal Çiçeği Festivali Turu

1 Gece Konaklamalı

Lütfen bizi arayın 0242 316 90 04

Uçaklı Gap Turu

Uçaklı Gap Turu

4 Gece 5 Gün

24.08.2020

2000.00 TL

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2