Gap Turu

4300.00
 • Gap Turu
 • Gap Turu
 • Gap Turu
 • Gap Turu
 • Gap Turu
 • Gap Turu
 • Gap Turu

ANTALYA SERİK MANAVGAT ALANYA ÇIKIŞLI GAP TURU

5 Gece Konaklamalı

Adana, Hatay, Gaziantep, Halfeti, Şanlıurfa, Harran, Göbeklitepe, Sıragecesi, Mardin, Midyat, Hasankeyf, Batman, Diyarbakır Adiyaman Nemrut, Kahramanmaraş

Bölgede En Güvenilir 4*-5* Otel Konaklamaları

Çok Dahilli Tur

1. Gün: Antalya Hareket
Belirlenen noktalarda buluşarak Adanaya hareket ediyoruz
2. Gün: Adana - Hatay
Adana da kahvaltı molamız olacak, kahvaltımızın ardından gezimize, yakın zamana kadar Türkiye’nin en büyük camii olma özelliğini elinde bulunduran Seyhan nehrinin kıyısına inşa edilmiş Merkez Sabancı Camii ile başlıyoruz. Ardından yine Seyhan ın üzerinde bulunan ve Roma döneminden günümüze kadar sağlam kalabilmiş Taş Köprüyü ziyaret edeceğiz.  sonrasında Hatay a hareket edeceğiz. Hatay da ilk olarak dünyanın en büyük mozaik müzelerinden biri olan Hatay Arkeoloji Müzesini geziyoruz. Müze gezimizden sonra dünyanın ilk  kilisesi St. Pierre Kilisesini ziyaret edeceğiz. Anadolu da yapılan ilk camilerden biri olan ve içerisinde Hz. İsa’nın havarilerinden Yahya, Yunus, Şem'un Sefa ve Yasin suresinde adı geçen hiristiyanlığı kabul eden Habib-i Neccar’ın da kabrinin bulunduğu Habib Neccar Cami’ni geziyoruz.  Daha sonra Antakya’nın modern halini bize unutturacak olan Uzun Çarşı ya giriyoruz. Uzun çarşıda gezi ve öğle yemeği için yeterli vakit ayırdıktan sonra   otelimize hareket ediyoruz. 
Konaklama Gaziantep.

 

 

3. Gün: Gaziantep - Halfeti- Urfa Balıklı Göl
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında ilk olarak Bakırcılar çarşısı-Elmacı Pazarını da gezerek Tahmis Kahvesinde değişik aromalarda kahvelerimizi yudumluyoruz. Buradaki molamızın ardından Türkiye'nin en büyük müzelerinden Mozaik Müzesini de ziyaret ettikten sonra öğle yemeği için Antep'in lezzetlerine erişebilmek için zaman ayırıyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra Halfeti'ye doğru yola çıkıyoruz. Yüzyıllardır birçok medeniyete ev sahipliği yapmış. 2000 yılında Birecik Barajı'nın yapılmasıyla yarısı sular altında kalan diğer yarısında ise çoğunlukla terk edilmiş yerleşim yerleri oluşturulan Halfeti, saklı bir cennet olarak ilçede en çok ziyaret edilen yerlerin başında geliyor. Burada tekne gezisi ve fotoğraflamalarımızın ardından Şanlıurfa ya geçiyor ve gün batımı saatlerinde balıklı göl ve çevresi Halil-ül Rahman ve Rızvaniye Camileri, Balıklı Göl, Ayn-el Zeliha Gölü, Hz. İbrahim Makamı göreceğimiz ve ziyaret edeceğimiz  Akşam eğlencemiz ve yemeğimiz Sıra Gecesine doğru Şanlıurfa ya geçiyoruz.
Konaklama Urfa 
4. Gün: Harran- Göbeklitepe-Mardin
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Harran'a hareket ediyoruz. Harran Üniversitesi , Konik Harran evlerini görüyor ve fotoğraflıyoruz. Ardından tarih bilgilerimizin tekrardan gözden geçirmemizi sağlayan ve muhtemelen Dünyanın ilk Tapınağı olarak bilinen Göbekli Tepe ye gidiyoruz . Buradaki gezimizde de rehberimizin anlatımları eşliğinde gerçekleştirdikten sonra Yöreye özgü Öğle yemeğimizi almak üzere restoranımızda yerlerimizi alıyoruz. Yemek sonrasında Mardin e geçiyoruz. . 650 yıl boyunca dünyada bütün Süryanilerin merkez patrikliğini yapan Dayrülzafaran Manastırına geçiyoruz(Zaman yetersiz olursa bir sonraki gün Mor Gabriel Manastırı gezilecek). Burada güneş tapınağı ve ana kilise bölümlerini gezip rehberimizden detaylı bilgiler ediniyoruz. Buradaki gezimizi tamamladıktan  Kalan zamanımızı Mardin sokaklarında geçirip otelimize geçiyoruz.
Konaklama Mardin veya Midyat
5. Gün: Midyat - Hasankeyf- Batman
Güne otelimizde alacağımız kahvaltıyla başlayacağız. Kahvaltının ardından birçok filmin çekildiği eski bir Midyat evi olan Devlet konuk Evi ni ziyaret ediyoruz. Midyat mimarisi hakkında rehberimizin anlatımları sonrasında Teras bölümünden eski Midyat'ı görüp hatıra fotoğrafları çekme fırsatımız olacak ardından Hasankeyf e geçiyoruz. Mevcut bilgilere göre, Hasankeyf kalesinin kurulması, MS. 4'üncü yüzyıla rastlamaktadır. Bu yüzyıl ortalarında, Diyarbakır çevresini ele geçiren Bizans İmparatoru Konstantinos, bölgeyi korumak amacıyla iki sınır kalesi inşa ettirmiştir. Bu iki kaleden birisi Hasankeyf Kalesidir. Baraj nedeniyle önemini yitirmekte olan tarihi bölgede fotoğraf molası verdikten sonra öğle yemeği ve panoramik şehir turu için Batmana geçiyoruz lezzetli yöresel yemeklerle öğle yemeğimizi aldıktan sonra Diyarbakır a hareket ediyoruz Kırk gözlü köprü ve şehir surlarını gezdikten sonra otelimize geçeceğiz. 
Konaklama Diyarbakır
6. Gün: Diyarbakır-Adiyaman Nemrut
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Diyarbakır gezimize başlıyoruz. buradaki gezimizin ilk durağı 5 Haremi olarak da bilinen ulu cami olacak. Hemen ardından eski Diyarbakır evleri örneği olan Cahit Sıtkı Tarancı müze evini ziyaret ediyoruz. Buradaki gezimizin ardından meşhur Sülüklü Handa ateşte pişirilen Türk Kahvelerinden içme şansımız olacak ardından dört ayaklı minareyi de ziyaret ettik den sonra Adıyaman a hareket ediyoruz. Karakuş Tümülüs ü ve Candere Köprüsünü de göreceğimiz gezide Minibüslerle  olarak çıkacağız Nemrut Dağına burada rehberimizin anlatımları sonrası fotoğraf molası veriyoruz gün batımını da fotoğrafladıktan sonra Konaklama ve akşam yemeği için otelimize geçiyoruz.
Konaklama Adıyaman
7. Gün: Kahraman Maraş
 Otelimizde olacağımız kahvaltı sonrası Kahramanmaraş a doğru harekete geçiyoruz. il merkezinde  bakırcılar çarşısı, Sütçü imam heykeli ve Ulucami  gezimiz olacak ardından öğle yemeğimizi aldıktan sonra  Yaşar Pastanesi’nde Maraş'ın dövme dondurmasının tadına bakacağız. Ardından dönüş yolculuğumuz başlayacak

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Seyahatler
Ulaşım
Nemrut dağı minibüs ücretleri
Rehberlik Hizmeti
Seyahat sigortası
Konaklamalar
Otel kanaklamalarında alınan akşam yemekleri
Otel konaklamalarında alınan sabah kahvaltıları
Halfeti Tekne turu

Sıragecesi ücreti
 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Müze ve Örenyerleri üçretleri
Otel dışında alınan yemekler

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
 • Dünya Göz Hastanesi (18:00)
 • Sakarya Parkı (kepez) (18:00)
 • Dokuma Özdilek (18:10)
 • Otogar (18:20)
 • Uncalı Çevikkuvvet (18:30)
 • Konyaaltı Eski Turkay Otel (18:40)
 • 5M Migros (18:50)
 • Y. Yıl Samanyolu Pastanesi (18:55)
 • Y. Yıl Vakıfbank (19:00)
 • Mevlana Yeni Belediye Binası (19:05)
 • B.Onat Anadolu Has (19:10)
 • Eski Komaş (19:10)
 • Sanpi Kavşağı (19:10)
 • Laura Alışveriş Merkezi (19:15)
 • Özgürlük Bulvarı (19:15)
 • Güzeloba Kipa (19:20)
 • Serik Öğretmen Evi (20:00)
 • Manavgat Side Kavşağı Total İstasyon (20:40)
 • Alanya 25 Mtr Lik Yol (21:25)
 • Alanya Alanyum Alışveriş Merkezi (21:30)
Tur Hareket Tarihleri:
21 Ağustos • 02, 23 Ekim • 13 Kasım

Tur Fiyatları

Tarih İki Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişi Ek YatakÇocukTaksitler
21.08.20224.300,00 TL5.200,00 TL 4.300,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 2.400,00 TL
7 - 12 Yaş 3.450,00 TL
Taksitler »
02.10.20224.300,00 TL5.200,00 TL 4.300,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 2.400,00 TL
7 - 12 Yaş 3.450,00 TL
Taksitler »
23.10.20224.300,00 TL5.200,00 TL 4.300,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 2.400,00 TL
7 - 12 Yaş 3.450,00 TL
Taksitler »
13.11.20224.300,00 TL5.200,00 TL 4.300,00 TL0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 2.400,00 TL
7 - 12 Yaş 3.450,00 TL
Taksitler »

1.Ek Bilgiler

Rezervasyonlarınızı online herhangi bir ücret ödemeden yapabilirsiniz. Kontenjan dolduğunda yada tur çıkış tarihine 4 gün kala rezervasyon sahipleri aranarak rezervasyonları verdikleri olur doğrultusunda resmileştirilecek ve ön ödemeler alınacaktır. KALAN ÖDEMELER TUR ESNASINDA  NAKİT YADA KREDİ KARTI OLARAK TAHSİL EDİLECEKTİR

 

Tur biniş noktaları Turun çıkış tarihinden bir gün önce katılımcıların bulundukları en yakın noktalardan alınmalarını sağlayacak şekilde güzergâh düzenlenip katılımcılara SMS yoluyla saat bildirimi yapılacaktır.

Araçlarımız yeni yeterli donanıma sahip iki şoförlü 46 kişilik araçlardır. Fazla gelebilecek taleplerden dolayı ek kontenjan açılmaz.

Programda eksik bırakılmamak koşulu ile gezi yerleri sıralamasında değişiklik yapma hakkı Acente yetkilisine veya Rehbere aittir ve gerekli görüldüğünde uygulanır.

Konaklamada 3, kişiler için bazı otel hizmetlerinde ek yatak konularak hizmet verilebilir bunda acentenin sorumluluğu yoktur.

Konaklamalarda oda terliği bulunmayan oteller olabilir bu ihtiyaç için tedbir almak katılımcının sorumluluğundadır.

Tur esnasında kaybolan veya unutulan eşyalardan Acente sorumlu değildir Gerekli dikkati göstermek katılımcının sorumluluğudur.

1 Gün ve üzeri konaklamalı turlarda otobüs içinde oturma düzeni rotasyon uygulanarak gerçekleştirilir ve tüm katılımcılar bu düzene uyma zorunluluğu vardır.

Günü birlik gezilerde oturma düzeni yoktur ve yer tahsis edilmez.

Konaklamalı turlarımızda Araç içinde oturma düzenimizi sistemimiz otomatik olarak belirlemektedir sonraki günlerde rotasyon uygulanır

2.İptal Şartları

3.Vize Bilgileri

Gap Turu HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


4.9 Çok İyi
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Yadigar Sarıaltın
Muhteşem bir geziydi.uyumlu gurup olması eğlenceyi coşturdu. Sevgi ve saygı çerçevesinde sıcacık samimi bir aile ortamı vardı.
31.05.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Oya Özgen
Çok keyifli bir geziydi. Turdaki gurup arkadaşlar da uyumlu, eğlenceli kişilerdi. Kaptanımıza, rehberimiz Oğuzhan' a ve Adil beye çok çok teşekkür ederiz. Bizleri memnun edebilmek için canla başla çalıştınız.Hakkınızı helal edin. Bir başka turda görüşmek üzere hoşça kalın
09.05.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Halil Arseven
Çok güzeldi emeği geçen herkese teşekkürler
09.05.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Sultan Duman
Genel olarak mükemmeldi.Ben çok memnun kaldım.Küçük sıkıntılar bölgenin yapısını düşününce normal geliyor bana.
09.05.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Adil Şenol
Tolim tur firması ile yapılan turların her zaman bir artısı vardır. Unutmayın turu düzenleyen ve düzenlediği turu artılarıyla tamamlanmasını sağlamak için rehberle birlikte ter döken bir şirket sahibi var. İyiki varsın her katıldığımız turun tadı bir başkaydı öoook teşekkügler
08.05.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Remzi Erkan
Daha önce katıldığım kara deniz turundaki o harika organizasyonu yapan Tolim-Tur bu turları da en güzel şekilde organize edeceğine kuşkum yoktur. Yaz tatilinde bu fırsatları yakalarsam kaçırmam. Gideceklere iyi eğlenceler.
25.04.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Fatma Gülşen Tunç
Benin de daha önce katıldığım bir program. Çok memnun kalmıştık Rehberimiz Engin Bey di çok güzel bir geziydi sonra karadeniz turu istedik ama bir türlü fırsat bulamadık Umarım fırsat buluruz
23.04.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Seyfettin Dağlı
Birkaç yıl önce katıldım bu tura Şaheser hanımın rehberliğinde müthiş bir gezi oldu. Konaklama yerleri mükemmel sıra gecesini umduğum gibi değildi. Ama genel olarak doyurucu olduAdil Beye ayrıca teşekkür ederim emeğinize sağlık. Daha sizinle gezecek çok yerimiz olacak
23.04.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Sertan şen
Daha önce katıldığım bir program herşey çok güzeldi.
15.04.2022
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?

Tur Bilgileri

 • 5 Gece otel konaklamalı
 • 242 316 90 04

Benzer Turlar

Köprülü Kanyon Rafting Turu

Köprülü Kanyon Rafting Turu

Günübirlik

06.07.2022

200,00

Baştan Sona Karadeniz Batum Turu

Baştan Sona Karadeniz Batum Turu

29.07.2022

4.500,00

Bursa Çanakkale Turu

Bursa Çanakkale Turu

2 Gece 3 Gün

10.08.2022

1.850,00

Gap Turu

Gap Turu

7 Gece 8 Gün

21.08.2022

4.300,00

Uçaklı Gap Turu 5 Gece Konaklamalı

Uçaklı Gap Turu 5 Gece Konaklamalı

5 Gece 6 Gün

22.08.2022

5.300,00

© 2020 Tüm Hakları Saklıdır. Acente 2